1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какво јадење,таков дечко

Дискусија во 'Насмевка' започната од julie77, 2 февруари 2011.

 1. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  Главното јадење или десертот што го нарачува секој маж, открива многу за неговиот карактер,мислење и стил.
  Тој што нарачува чипс со салса сос е авантурист.Исто така...луѓето што сакаат зачинета храна се самоуверени, спремни на секаков предизвик и сакаат да патуваат.

  Пилешкото е знак дека е спонтан дечко, креативен, несебичен и со голема љубов кон тие околу него.

  Независниот маж обично порачува сендвич со шунка и салати.Освен тоа, тој е и љубопитен и грижлив.

  Двоен чизбургер и помфрит е оброкот на опуштен дечко, за кого идеалниот состанок е лежење на креветот, гледање ТВ или готвењето.

  Пица дечкото е драматичен и сака постојано да биде во центарот на вниманието.Колку повеќе додатоци, толку покомпетативен.

  Зависниците од благо се сентиментални, скромни, нежни и лојални.

  Можеби најинтересниот и најзабавниот е дечкото кој нарачува сладолед од ванила.Звучи како едноставен десерт, но тој е далеку од досаден.Се нафаќа на секаков предизвик и ризик.
   
  На Petra777 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dan1

  dan1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  32
  Ете го мојот...на секое седнување во ресторан тој бара пилешко :D :D :D и можам да потврдам дека е се од горенаведенто :lol:
   
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.015
  Допаѓања:
  198.830
  Пол:
  Женски

  Комбинација од овие две... и богами, можам да кажам дека е така... посебно она првото важи во последно време :lol:
   
 4. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  8.060
  Допаѓања:
  72.332
  Пол:
  Женски
  :l: тоа убаво.... :)
   
 5. lily-prune

  lily-prune Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  155
  Зависниците од благо се сентиментални, скромни, нежни и лојални.
  дефинитивно ова ке биде не си ја знае мерката за благо се додека има ке јаде.
   
 6. Vivaforever

  Vivaforever Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  17
  Тој што нарачува чипс со салса сос е авантурист.Исто така...луѓето што сакаат зачинета храна се самоуверени, спремни на секаков предизвик и сакаат да патуваат.

  Пилешкото е знак дека е спонтан дечко, креативен, несебичен и со голема љубов кон тие околу него.

  Независниот маж обично порачува сендвич со шунка и салати.Освен тоа, тој е и љубопитен и грижлив.

  Двоен чизбургер и помфрит е оброкот на опуштен дечко, за кого идеалниот состанок е лежење на креветот, гледање ТВ или готвењето.

  Пица дечкото е драматичен и сака постојано да биде во центарот на вниманието.Колку повеќе додатоци, толку покомпетативен.

  Зависниците од благо се сентиментални, скромни, нежни и лојални.

  Можеби најинтересниот и најзабавниот е дечкото кој нарачува сладолед од ванила.Звучи како едноставен десерт, но тој е далеку од досаден.Се нафаќа на секаков предизвик и ризик.
  [/quote]

  А комбинација од сево ова .... :worried: јаден мој дечко и гомца ќе пројаде уште малку...премногу карактеристики на едно место...се збунив цела незнам ни како да го опишам :?:
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
  Независниот маж обично порачува сендвич со шунка и салати.Освен тоа, тој е и љубопитен и грижлив.

  Да, да моето либе е такво љубопитно, се го интересира некогаш знае и да биде малку напорен (хмм малку повеќе) ама ај оти многу го сакам па не му замерувам.
  И да грижлив е, за се се грижи од грижење неможе ни да заспие :D
   
 8. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  5.916
  Зависниците од благо се сентиментални, скромни, нежни и лојални.

  oва за мојот одговара :*
   
 9. jarec6

  jarec6 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  2.734
  Допаѓања:
  17.901
  Пол:
  Женски
   
 10. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.712
  Допаѓања:
  150.522
  А што е со мушкарците што поштуваат пасуљ?!
   
 11. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Мојов јаде прженици.. неможев да најдам дефиниција за него :D
   
 12. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  651
  Пол:
  Женски
  Јас би била задоволна да прочитам анализа за тој што јаде јајца.Свари му, спржи му и мир у куќа :lol:
   
  На Marojo budalO, okcenzi, MarchelineAmaru и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297

  ете го мојот :rofl:
   
 14. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.961
  Пол:
  Женски
  Да, да баш таков е мојот сладокусец :D :inlove: :inlove: си го сакам најмногу
   
 15. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.832
  Пол:
  Женски
  Зависниците од благо се сентиментални, скромни, нежни и лојални. Ииии како сте погодиле хахаахаа :*
   
 16. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Пица дечкото е драматичен и сака постојано да биде во центарот на вниманието.Колку повеќе додатоци, толку покомпетативен.

  Си го најдов моето :D
  Колку е само точно!
   
 17. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.894
  Kомбинација од двете,али точно е :D
   
 18. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Прдат.
   
  На s.a.-95 и JoxyTheFreak им се допаѓа ова.
 19. natasanina

  natasanina Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  9
  маж ми јаде премногу благо
   
 20. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.567
  Пол:
  Женски
  Комбинација од овие две, може да се каже дека се во право :lol: