Какво јадење,таков дечко

Дискусија во 'Насмевка' започната од julie77, 2 февруари 2011.

 1. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  16.044
  Допаѓања:
  135.212
  Пол:
  Женски
  Ух, каква комбинација :P 8) :D
   
 2. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  7.590
  Пол:
  Женски
  А комбинација од сево ова .... :worried: јаден мој дечко и гомца ќе пројаде уште малку...премногу карактеристики на едно место...се збунив цела незнам ни како да го опишам :?:[/QUOTE]
  HAHAHAHAHAHAHAHA:rofl:
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.646
  Допаѓања:
  49.421
  Пол:
  Женски
  Пилешко и пица. Сепак повеќе одговара описот на тој со пилешкото, не е дечко ми толку драматичен.
   
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.222
  Пол:
  Женски
  Зависниците од благо се сентиментални, скромни, нежни и лојални.

  Баш така. :D
   
 5. Vori

  Vori Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2016
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  56
  Тие се вистинските мажи, таканаречени громопрдни и во када полна со вода прават супер меурчиња.
   
 6. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  6.315
  Допаѓања:
  101.215
  Пол:
  Женски
  Малку нема врска со темава:D ама, пак е поврзано со храна и состаноци, дрн дрн... паровите не се познаваат. Спојката е направена според ист вкус за храна. Е сега, ќе приметите дека се патем и убави и згодни... плус фактор да се заљубат еден во друг де:$:D Како и да е.. фино видео, убави за очи луѓе..фино, вкусно изгледа.:D

  https://www.facebook.com/HuffingtonPost/videos/10153875260041130/
   
 7. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.725
  Допаѓања:
  18.939
  Пол:
  Женски
  Зависник од благо дефинитивно :rofl:
   
  На smile:) му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.222
  Пол:
  Женски
  Зависниците од благо се сентиментални, скромни, нежни и лојални.
   
  На smile:) му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.523
  Допаѓања:
  29.007
  Пол:
  Женски
  Пилешкото е знак дека е спонтан дечко, креативен, несебичен и со голема љубов кон тие околу него.
  има смисла :D
   
 10. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.594
  Пол:
  Женски
  Зависниците од благо се сентиментални, ова е точно!
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 4 други им се допаѓа ова.