Какови се рибите?

Дискусија во 'Канта' започната од antonieta30, 27 октомври 2013.

 1. antonieta30

  antonieta30 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  1
  Ако е некој риби во хороскоп МОЛАМ да ми каже какви се рибите значи се за нив
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.105
  Пол:
  Женски