1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каков шампон за коса користите и дали сте задоволни?

Дискусија во 'Канта' започната од PinkPrincess, 19 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. PinkPrincess

  PinkPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  И самиот наслов кажува се ,,Каков шампон за коса користите и дали сте задоволни? ''
   
 2. Skorpija87

  Skorpija87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  68
 3. PinkPrincess

  PinkPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  Се извинувам не ја видов темата

  А како може да ја избришам оваа тема?
   
 4. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Не и треба клуч на темава? :^)
  Иначе јас користам
  [​IMG][​IMG]
  Едит-Касно палам :D
  Мислам дека неможеш да ја избришеш, модераторите ке средат ;)
   
 5. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  [mod-dupla:3oxomkf7][/mod-dupla:3oxomkf7]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.