Каков шампон за коса користите ?

Дискусија во 'Канта' започната од Siksi, 19 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  Ајде да видиме какви шампони користите :)
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.706
  Допаѓања:
  103.763
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.