1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како би се одбраниле од типов?

Дискусија во 'Насмевка' започната од ValentinD, 21 декември 2012.

 1. ValentinD

  ValentinD Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Што би направиле во самоодбрана од оваков??
  [​IMG]
   
 2. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.403
  Пол:
  Женски
  Самоодбрана за девојки!?

  А баш таков ќе те нападне? Нема да се закачкам..хаха или ќе почнам да го скокткам или у Тајсон стил ќе му грицнам од увце, ќе му брцнам со два прста у окоо, ќе трчам околу него360 степени додека не му се сврти и падне, ќе бегам братеее ќе бегам хахха побрза сум.. колку глупа тема инаку.. мислам ако се однесува конкретно на волкави планини, иначе спреј за очи завршена работа..
   
  На LittlePinky, CoCoGiiiRL, LilBaby и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Revolution

  Revolution Активен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  7
  Самоодбрана за девојки!?

  Солзавец.
   
  На ValentinD му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  Самоодбрана за девојки!?


  ии јас истото го мислам :!: :lol:
   
  На ValentinD му/ѝ се допаѓа ова.
 5. tinan

  tinan Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Машки
  Самоодбрана за девојки!?

  Под гаранција си побрза од дотичниот.
   
  На Oleeenka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.232
  Допаѓања:
  16.897
  Пол:
  Женски
  Самоодбрана за девојки!?

  Би му рекла дека под Хитно му треба липосукција и од мука ќе си умре, нема да има време да ме нападне :lol: (а и се сомневам дека ќе може да ме нападне со толку салце)
   
  На ValentinD и aleks26 им се допаѓа ова.
 7. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.621
  Самоодбрана за девојки!?

  А бе кој смее да ве нападне вас,вие сте сила. ;)
   
  На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.739
  Самоодбрана за девојки!?

  женска сила сме ние-кој може со нас 8)
  на овој би го удрила по стомак звездите би ги изброил :D
   
  На I.love.your.lips и ValentinD им се допаѓа ова.
 9. Micheleljubov

  Micheleljubov Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  2.936
  Самоодбрана за девојки!?

  Зашто да се бранам од овој?
  Овој да се наведне неможе да си го види, па не нешто да ми направи мене |(
   
  На CoCoGiiiRL и ValentinD им се допаѓа ова.
 10. aleks26

  aleks26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  95
  Пол:
  Женски
  Самоодбрана за девојки!?

  хахаха ке го опнам со клоца по м....а ако воопшто ги има :^)
   
  На ValentinD му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.403
  Пол:
  Женски
  Самоодбрана за девојки!?

  8)
  Абе па заштитени се, со повеќе слоја..
   
  На tessie, Liebe.Love и ValentinD им се допаѓа ова.
 12. stefi556

  stefi556 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  Самоодбрана за девојки!?

  Ќе го иштипам за салото :devil: :devil:
   
  На ValentinD му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  Самоодбрана за девојки!?

  Ниедна девојка нема поголеми гради од овој :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На erica му/ѝ се допаѓа ова.
 14. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  466
  Самоодбрана за девојки!?

  ^ Па лајкни, што чекаш?
   
  На ValentinD му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.972
  Пол:
  Женски
  Самоодбрана за девојки!?

  Дефинитивно ќе трчам....овој не може да мрдне, после 5метри ќе се умори.
   
  На SimonaTino и ValentinD им се допаѓа ова.
 16. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.232
  Допаѓања:
  16.897
  Пол:
  Женски
  Самоодбрана за девојки!?

  Ахх, па ти дечко уште не си видел ништо. Имаат, само не им се виснати како на овој, туку се убави цврсти, подигнати, стегнати, секси, јебозовни, како две сочни дињи :rofl: ... На овој му се развлекле како желе.
  Ауу темава инспирира, да не беше, ќе требаше да ја измислиме, но задолжително со сумо борач.
  А да бидам искрена, прв пат кога го видов насловот на темата, мислев дека се работи за некој курс, обука за девојки, за самоодбрана.

  А пазете го дечкото позади салцево, лево на слика, со прст во уста. Гарант мрси му пеел-дали би прала наше гаче маче, па овој се мисли со прст во уста и пресметува колку прашок и омекнувач ќе му треба.
   
  На CoCoGiiiRL, ValentinD, LilBaby и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. ValentinD

  ValentinD Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Самоодбрана за девојки!?

  Браво девојки за храброста... најискрен да бидам и мислев темата да биде посериозна од психолошки аспект ... дали би успеале да останете прибрани при опасни ситуацији...ама сум претерал со големината на напаѓачот, па излезе смешна темава. Јас си признавам иако сум машко ако е некој три пати поголем од мене само бегање....... а пак ако нема бегање каде и ако е сумо како овој се мислам дали ќе се онесвестам коа ќе се појави пред мене или коа ќе тргне накај мене.. барем сум искрен. Па сакав да видам како изгледа оваа психолошка ситуација од женски аспект ама излезе смешна ради сликава.... па и е смешна “Девојка од 50 килограми и метар и 60 сантими натепала сумо од 2 метра и 20 30 сантими и над 330 килограми!“ насловна у весник... Барем на шала излезе здравје! Уште еден поздрав до храбрите хероини Љубам, Револушн, Алекс, Абеја, Евил, Стефи , Мишелљубов , Сноу квин , Срцекршачка итд итд итд..се извинувам као сум заборавил некоја.. Позз
  ЗАКОН!!
  :)
  ќе го почешаш можеби..:)

  Позз до сите
   
 18. Lahaliva

  Lahaliva Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  317
  Ќе скокнам,ќе му испрскам солзавец во очи,и ќе бегам
   
  На LittlePinky и ValentinD им се допаѓа ова.
 19. Caliopea

  Caliopea Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  61
  Со два прста во очи, или со железо по глава :D :ninja:
   
  На ValentinD му/ѝ се допаѓа ова.
 20. DeMelo

  DeMelo Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  1.399
  Првично под хитну постапку би му направила една липосуксиja со жарчина од цигара. ]:)
  Е сад од кад сме стопиле сало може да имаме сериозен фаjт 2 он 2 :wasntme: :emo:
   
  На ValentinD му/ѝ се допаѓа ова.