1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како би се опишале себеси?

Дискусија во 'Канта' започната од mina33, 17 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mina33

  mina33 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ја направив оваа тема(не приметив дека има веке постоечка и ве молам ако има не ме набедувајте :$ )
  за да можеме со неколку зборови да се опишеме себеси и што мислиме дека ни недостасува или не :lol:
  Би сакала секој да биде искрен и да се опише онаков каков што се смета дека е!!!
  Поздрав и се надевам на добро дружење :* :D
  P.S. Може да се опишете и со знакчиња или смајлиња :D
   
 2. She.e

  She.e Активен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2013
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  46
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.