1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ги намалам полвините ?

Дискусија во 'Канта' започната од The.Pink.Angel, 21 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Имам многу вишок околу полвините сакам да го немам ова сало :/ aј ве молам помогнете ми како да го остранам дајте ми некој вежби диети..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.821
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.