1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ги свиткам убаво трепките?

Дискусија во 'Канта' започната од Monnchy, 24 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Monnchy

  Monnchy Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  1
  Девојкиии помош! .. Имам многу убави долги трепки но никако не можам да ги свиткам.. пробував многу работи како да ги свиткам но таман кога ке ги свиткам почнуваат пак да ми се исправуваат.. незнам што да правам како да ги исправам убаво? :(
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.