1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го заведам повторно ?

Дискусија во 'Канта' започната од haha, 19 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. haha

  haha Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Ајде девојки пишете што како какво искуство сте имало дајте нешто такти4ки :P Ви благодарам однапред :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Хаха, темава ти е отворена во погрешна категорија. Побарај низ форумот сигурно ќе најдеш нешто како за тебе. Еве можеби ова ќе ти помогне ;) singl/taktiki-za-osvojuvanje-na-masko-t1708/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.