1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го изненадам?

Дискусија во 'Канта' започната од zaljubena589, 15 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zaljubena589

  zaljubena589 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  7
  Значи вака дечко ми утре си иде од одмор и ќе дојде кај мене дома (иначе сама сум) :) за да се видиме па сакам некако да го изненадам... Ај ве молам некој совет како што да направам :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.