Како да му кажам чаоо

Дискусија во 'Канта' започната од unforgiven, 12 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. unforgiven

  unforgiven Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  :worried: :worried: helllllpppppppp :worried:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.