Како да му честитам роденден

Дискусија во 'Канта' започната од maya..a, 13 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maya..a

  maya..a Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Дечко ми е словенија на 21 прави роденден казете некоја идеја како да му цеститам на скајп а да е несшто посебно , се само срекјен роденден-.-
  фалаа однапредд
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.