1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да освоиш жена?

Дискусија во 'Насмевка' започната од Unfaithful18, 31 мај 2010.

 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Се верува дека во Тибет живее најголемиот филозоф на светот. Еднаш го посетил некој дечко кој сакал да дознае кој е патот до срцето на саканата.  Што го советувал мудрецот? Ако ви треба и вам ваква помош убаво прочитајте ги советите:

  Како да освоиш жена?

  1. Миј си ги забите.

  2. Немој пред неа да го чешаш меѓуножјето.

  3. Кога одиш во тоалет крени го капакот, но не заборавај да го спуштиш после тоа.

  4. Не шмацај кога џвакаш.

  5. Немој да подригнуваш на глас.

  6. Немој да прдиш.

  7. Измиј си ги рацете пред да излезеш од купатило.

  8. Немој да зборуваш грдо за мајка и.

  9. Немој да пцуеш.

  10. Секогаш смеј се на нејзините шеги, па макар и да биле лоши.

  11. Немој да бидеш љубоморен, остави и го ова задоволство неа.

  12. Немој да пушташ стомак и да се дебелееш.

  13. Немој долго да седиш во купатило.

  14. Немој да и велиш дека не знае да вози.

  15. Научи да готвиш, да местиш кревет, да миеш садови, да и кажеш 24 пати во денот дека ја сакаш.

  16. Остави ја да зборува со часови на телефон.

  17. Запомни: Ти не сакаш фудбал и мразиш Формула.

  18. Почитувај ја нејзината главоболка, но ако таа сака секс од тебе, веднаш исполни и ја желбата. И немој да си помислил да заспиеш! Гледај ја во очи и гушкај ја се' додека не заспие.

  19. Бричи се секој ден за да не и ја повредиш кожата.

  20. Јави и се, било кога и од било каде.

  Дечкото се замислил, па му рекол на филозофот:

  “Сега веќе ми е јасно зошто на светов има толку хомосексуалци!“


  (копирано од Црнобело.мк)
   
  На angelche16, srcekrsacka и Chocolate.me им се допаѓа ова.
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.297
  Пол:
  Женски
  Хахаха. Само Unfaithfull19 мислам дека си сакала оваа тема да ја ставиш во насмевка, нели??? Позз
   
 3. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Да, ама сум згрешила несакајќи. Останува на модераторите да ја префрлат. :)
   
 4. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  се изнасмеав :D
   
  На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  хмм... точно така :lol: :$
   
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Смешки :lol: :lol:
   
 7. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  124
  колку е само точноо
   
 8. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  60
 9. Aqua

  Aqua Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Јас мислам дека не е толку тешко да се освои женското срце, само треба константност во љубовта, а ние жените ако сме доволно сакани од некого можеме веднаш да ги препознаеме тие чувства. Моето мото во врска со темава е - Не само дела, не само зборови... И дела и зборови :)
   
 10. sugar.kiki

  sugar.kiki Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  3
  хахха..unfaithful ме изнасмеа :D
  само уште нешто е заборавено-биди СЕКОГАШ искрен!
   
 11. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  781
  :lol: ајде немора да мрази фудбал еве 1 олеснување од мене :lol:
   
 12. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  4.484
  Пол:
  Женски
  Би додала уште неколку

  Одвој време за шопинг со неа. Што се 5 саати шетање ? :) :)

  Ако си гладен не мора да го лижеш нејзиниот сјај за уста и пудра па да и се види природната (не) убавина.

  Почни почесто да го користиш бричот.

  Не е само време да почнеш да гледаш романтични филмови, туку и да НЕ и се смееш кога таа плаче на крајот . ;( ;(

  Не прашувај ја за бившите нејзини дали и колку ги сакала ако не си спремен да се соочиш со вистината.

  Не се фали со колку жени си бил. Таа сигурно имала повеќе мажи па твојата бројка ќе изгледа смешна и мала.

  Мора да ги мразиш сите нејзини непријателки, лоши колешки, соседки оговарачки, скарани школски другарки. И уште нешто , тие СЕКОГАШ имаат полош задник и помали гради.
   
  На s.a.-95, Meggy и bubemconia им се допаѓа ова.
 13. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.472
  Допаѓања:
  870
  хахаххахахха kikikikirika поготово за тоа последното :clap: :clap: :clap: :clap:
   
 14. shy

  shy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  Во денешно време ако имаш добра кола, вила на Водно и дебела сметка во банка овие совети за тебе паѓаат во вода :) :)
  Инаку морам да признаам дека квалитетно ме изнасмејаа :D :D
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 15. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  Мора да ги мразиш сите нејзини непријателки, лоши колешки, соседки оговарачки, скарани школски другарки. И уште нешто , тие СЕКОГАШ имаат полош задник и помали гради.

  ХАХАХАХА од ова нешто поточно нема. Има тие што ги мразам, да ги мразиш и ти. Инаку, ништо од бизнисот :lol:
  И да, имам поубав задник и гради, не само од нив, од сите :D :D
  Бреј, самобендисани створења :D :D
   
 16. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Смешно ми е .. :lol: :lol:
   
 17. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.333
  Со еден магичен збор кој ќе го кажуваш на секое нејзино прашање ,,Да, драга,, ;)
   
 18. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.370
  Допаѓања:
  9.305
  Пол:
  Женски
  HahahahahahahH :D:D Smesno
   
 19. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Хахаха... Значи, закон сме жените.
  Колку е само точно се’ ова. :D:D:D
  Речиси сите точки ми се посебни.
  Е добро де, не бараме нешо кој знае шо. :D
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.