1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да се ослободам од првутот?

Дискусија во 'Канта' започната од anastasiarawr12, 11 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anastasiarawr12

  anastasiarawr12 Активен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  Долго време имам првут и многу ми смета, ако може да ми кажете какви продукти да користам за да исчезне :/
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.364
  Пол:
  Женски
 3. Pepelaska25

  Pepelaska25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  552
  Пол:
  Женски
  Што се однесува до првутот кој знае да биде многу досаден кој што не само визуелно лошо изгледа туку знае да предизвика чешање на главата и мали ранички од чешање како да имаш вошки. Она што мене ми помогна е шанпонот Hed & Sholders кој според мене е број еден за оваа проблематика. Јас го користам тој од ментол и првутот е веќе минато. Се обидов неколку пати да го смемам но пак проблемите се враќаат.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.