Како да се помирам?

Дискусија во 'Разделби' започната од crazymoon, 25 јуни 2016.

 1. Bigdreams

  Bigdreams Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2016
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  офф бе дете убаво.Жал ми е навистина.Овој живот некогаш такви удари ни задава.Додека си се помирил,еве го пак од другата страна. Жална приказна навистина. Но мисли вака на тоа. Се се случува со причина/ Секое зошто има затоашто. Верувам дека си многу скршен ,но теши се сам себе и верувај дека животот за тебе мора да чува многу убави работи штом вака те измачил до сега . Бидид жив и здрав
   
  На crazymoon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Vik'Toriah

  Vik'Toriah Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2016
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  587
  Пол:
  Женски
  Шпански серии праат некои членови од форумов,ало бре со вакви раб.ти нема да знаеш кај си ,не па да се замараш со раскажување на интернет,не ми е јасно како функционираат ваквите,не знам ама мислам дека ова е лага за да се привлече внимание
   
  На Згодно Момче му/ѝ се допаѓа ова.