1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како дознавте дека сте бремена?

Дискусија во 'Канта' започната од LanaSGirl, 18 јуни 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LanaSGirl

  LanaSGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Па ајде девојки/жени споделувајте како дознавте дека сте бремени.. Кои ви беа првите сомнежи итн... :inlove:
  И плус прашање: Како му соопштивте на вашите мажи/дечковци? .. Фамилија и др.

  Очекувам прекрасни моменти и искуства.. поззз:hai:

  Се надевам дека нема ваква тема :?:
   
 2. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  14.851
  Допаѓања:
  256.180
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.