1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до нежно насмеано лице

Дискусија во 'Канта' започната од calm-girl, 5 јули 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. calm-girl

  calm-girl Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2021
  Пораки:
  326
  Допаѓања:
  372
  Пол:
  Женски
  Не сум ни фотогенична, нити пак во живо лицето ми е насмеано иако сум расположена до max. Не знам зошто не ми изгледа лицето насмеано дури и кога се смеам со заби. Секогаш како намуртена изгледам. Сите ми велат намрштена си како Хитлер...
  Како до вакво [​IMG] лице?
   
 2. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  981
  Допаѓања:
  1.631
 3. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.033
  Допаѓања:
  77.353
  Пол:
  Женски
  Мислам дека темава не би можела да понуди некоја дискусија во оваа категорија овде. :)

  А повеќе совети околу фотогеничност, позирање и слично можат да се најдат тука во оваа тема:
  https://forum.femina.mk/threads/Дали-сте-фотогенични.10633/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.