Како до поголем волумен на косата?

Дискусија во 'Коса' започната од anste, 16 јануари 2010.

 1. Marina*F

  Marina*F Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2019
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  163
  Пол:
  Женски
  @buba4e89 каде те шишаат и колку ти земаат? Супер волумен :)
  А, да, и колку степени ти прават?
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.311
  Допаѓања:
  87.450
  Пол:
  Женски
  Па не знам колку ми зимаат за шишање зошто јас зимам пакет за фарбање и шишање 690 денари, со нивна фарба, понекогаш може и да ме исфенираат и тоа да спаѓа во оваа цена.
  Одам кај една жена во Драчево по препорака на другарка и многу ми се погоди,работи дома.
  А шишањето ми зависи колку сакам да ја шишам, тоа најчесто е само врвови.
   
  На Marina*F му/ѝ се допаѓа ова.