1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до убави нозе?

Дискусија во 'Канта' започната од teonaT, 8 февруари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. teonaT

  teonaT Нов член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите! Што значи според вас да имате убави нозе?
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.443
  Допаѓања:
  78.487
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.