Како завршија главните ликови од приказните?

Дискусија во 'Насмевка' започната од glow, 11 март 2010.

 1. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  96
  :D :D :D ми се свиѓа како завршиле :D
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.972
  Допаѓања:
  77.228
  Пол:
  Женски
  Интересно :lol:
   
 3. PinkPrincess

  PinkPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  Јаки се :lol: :lol: :lol:
   
 4. Angel4e123

  Angel4e123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  85
  Погледнете ги овие :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  292
  ахахаах бравос за темата
   
 6. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  хахахахахахахаахах бааш довро завршиле сите
   
 7. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  891
  Леле! :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 8. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.403
  ова во мрачна верзија, ги изнервирале принцовите :D [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 9. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
  Дизни за возрасни
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 10. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  хахаха темева е одлична :D :D :D :D
   
 11. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.332
  Имаше еден порниЧ со овие ликовиве од Дизни ,сум се помочала од смеа!
  На Јасмин и се мести духот,па татко и ,па Аладин.
  На Ариел и се редат татко и ,рибите ,раковите итн.

  Убавицава од ѕверов си ја онади тој ( ама што к**иште има - митралез :rofl: ) и оној Гастон...
  За другите не ми текнува,ама шема се !
   
 12. HeelsLover

  HeelsLover Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2011
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  655
  Пол:
  Женски
  Лелее глоу ме пресмеја со ликовиве :rofl: :rofl:
   
 13. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.658
  Принцезите пред..
  [​IMG]

  .. И после 1 година од стапување во брачни води :D
  [​IMG]
   
  На glow му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.969
  Пол:
  Женски
  Темава е одлична, слатко се изнасмеав :D :D :D :D
   
 15. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.969
  Пол:
  Женски
  Еве како би изгледале злобниците од цртаните доколку би биле девојки :lol: :lol: :lol:

  Гувернерот Редклиф од “Покахонтас“


  Џафар од “Аладин “во женско издание


  Женскиот Капетан Кука од “Петар Пан“


  Лошиот Клејтон од “Тарзан“ како девојка


  Вака би изгледал Клод Фроло од “Ѕвонарот од Богородичната црква“ во женска верзија
   

  Прикачени фајлови:

  На glow му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Hayley

  Hayley Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2011
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  899
  ајде нека направат адапција и на овие :D :D :D
   
 17. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   15,3 KB
   Прегледи:
   171
 18. s.a.n.y.a

  s.a.n.y.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  16
  хаха леле се изнасмеав :D :D :rofl:
  браво за темата :clap: :clap:
   
  На something.amazingg му/ѝ се допаѓа ова.
 19. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.090
  :emo:
   

  Прикачени фајлови:

 20. Mezzaluna

  Mezzaluna Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  8
  хахаха перверзија :rofl: