Како завршија главните ликови од приказните?

Дискусија во 'Насмевка' започната од glow, 11 март 2010.

 1. rozy

  rozy Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  120
  хахахахх си умрев од смеа за црвенкапа ццц....
   
 2. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  94
  хахаххаха :D
   
 3. Sunny-Boyd

  Sunny-Boyd Активен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  13
  Ох, сироти тие... :D
   

  Прикачени фајлови:

  • hg.jpg
   hg.jpg
   Големина на фајлот:
   92,2 KB
   Прегледи:
   196
 4. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Благодарение на glow и на оние кои посатвувавте силики исрено се изнасмеав :D

  ^ Овие исти Маји Сајрус.хахаха :D
  И секако уште нешто ceca-1 најреално кажа што се случи со нив. :emo:
   
  На ceca-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.017
  Допаѓања:
  41.668
  Пол:
  Женски
  Ахахаххахаха сликиве се закон, се изнасмејв :rofl: :rofl: :rofl: ахаххаха
   
 6. Ajlinn7410

  Ajlinn7410 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  8
  :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

 7. Tumblr.123

  Tumblr.123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2014
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  421
  Пол:
  Женски
  хахах :D па најверојатно брзо ќе умрат од овие дроги и алкохолот .. :D
  а на што све не учат ова цртаниве :o :)
   

  Прикачени фајлови:

  • dfre.PNG
   dfre.PNG
   Големина на фајлот:
   257,2 KB
   Прегледи:
   49
  • ankfgrg.PNG
   ankfgrg.PNG
   Големина на фајлот:
   196,8 KB
   Прегледи:
   48
  • nml.PNG
   nml.PNG
   Големина на фајлот:
   490,6 KB
   Прегледи:
   47
  • ;defrg.PNG
   ;defrg.PNG
   Големина на фајлот:
   336,6 KB
   Прегледи:
   47
 8. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.521
  Аааааааааа стомак ме заболе од смеење
   
 9. MaggieTatum

  MaggieTatum Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  509
  Пол:
  Женски  омилен :rofl::rofl::rofl:
   
  На sweet-cherry му/ѝ се допаѓа ова.
 10. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  9.295
  Пол:
  Женски
  :rofl:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]
   
 11. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.968
  Uf be hahahaha
   
 12. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.642
  Пол:
  Женски
  Браво за темава, се пресмеав, тоа е всушност реалноста, понекогаш многу поразлична од приказните. :D
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.