Како најбрзо да ги исчистам акните од лицето?

Дискусија во 'Канта' започната од Vasich1201, 10 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Vasich1201

  Vasich1201 Нов член

  Се зачлени на:
  10 септември 2016
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки, нова сум овде и лицето ми е преполно со акни. Дали некој знае како најбрзо може да се исчистат?Ќе ми биде мило ако ми споделите искуства.:)
   
 2. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.925
  Допаѓања:
  41.644
  Пол:
  Женски
 3. mizerija

  mizerija Активен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2016
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Женски
  Пробај со третман на лице,ако имаш мрсна кожа земи лосион со камилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.