1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како преферирате да запознавате нови партнери

Дискусија во 'Канта' започната од Dinamickid, 18 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dinamickid

  Dinamickid Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  27
  Обично го знам одговорот дека е,преку фејзбук.Но какво е тоа
  ВИРТУЕЛНО ПУШТАЊЕ 8) каков е тој муабет што треба да го препознаам ако некоја ми „пушти“таков муабет?
  Ако во живо некој ви се свиѓа вие како би му прииделе?!Кој е најдобриот начин да го сторите тоа?!
  Ваши искуства на оваа тема можеби сте запознале од фб некој што не е тој на сликите :devil: обично ова им се случува на фановите на џастин бибер и неговиот изглед и наивност и паѓаат на фејк профили сте имале ли искуство да се одбраните физички да се пресметате со интернет мањак :tmi: .. Како преферирате да функционирате гад демнет :^)
   
 2. awee

  awee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  117
  Правило број 1:-Никогаш не сум напната во разговорот. :wasntme:
  Правило број 2:-Се представувам во најдобро светло.
  Правило број 3:-Не лажам. 8) :$
  Правило број 4:-Се опуштам и сум забавна. :)
  Правило број 5:-На првиот состанок никогаш не зборувај за бивши!!!! :lol:
   
 3. Dinamickid

  Dinamickid Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  27
  ова поише како туторијал како да пишуваш со 5то одделенец :rofl:
  конкретно као се поставуваш кога „се пушташ“ преку фб ??
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.