1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како реагирате на компкимент?

Дискусија во 'Канта' започната од Strumka22, 7 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.444
  Пол:
  Женски
  Темава е јасна и нетреба посебен увод. Сите ние кој повеќе, кој помалку се соочуваме со добивање на комплименти, а секоја од нас различно реагира на тоа. Е токму тоа ќе го разработиме во оваа тема како вие реагирате кога добивате комплимент? Како под тема може да биде: Дали вие често давате комплимент на друга особа?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.093
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.