Како се викаат вашите срциња?

Дискусија во 'Канта' започната од lepadama, 27 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lepadama

  lepadama Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  155
  Здраво мамички ја отворам оваа тема за да си кажеме како ни се викаат нашите бебуши.
  Јас сеуште не сум породена но сум во недоумица и не знам кое име да и го ставиме на нашата ќерка.

  Ако има дупла тема или не ви се допаѓа нека се избрише.
   
 2. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.973
 3. lepadama

  lepadama Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  155
  Да,ама таа тема е како би се викале нашите деца,а не како се викаат.
  Сеедно модераторите нека ја избришат. Поздрав
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.