1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се прават т.н Шливки ?

Дискусија во 'Канта' започната од little-girl, 20 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. little-girl

  little-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2011
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Хаххаах...малку е глупо алии незнаем како .. па да прашамм :) :lol:
   
 2. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.488
  хехех најубаво се прават околу гушата
  со усните ќе фатиш малку кожа и ќе ја тргаш навнатре како да цицаш
   
 3. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.926
  Пол:
  Женски
  Најубаво се прават на нога,или на прст :geek:
   
 4. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  543
  Лелеее за секоја глупост нова тема. Мислам дека треба да оди во канта...
   
  На belieber му/ѝ се допаѓа ова.
 5. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.488
 6. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.828
  Пол:
  Женски
  Ваква тема за шлифки има си можела таму да пишеш :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.