1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се пресметуваат поените за во средно?

Дискусија во 'Канта' започната од Big DreamerBrain, 16 јуни 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Big DreamerBrain

  Big DreamerBrain Нов член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2018
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Под хитноо ми треба вемоламм
   
  На Milita18 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.841
  Допаѓања:
  31.502
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.