1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како со машко вага?

Дискусија во 'Канта' започната од psychic, 27 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
  Како со машко вага во хороскоп?
  Ако има ваква тема канта ;)
   
 2. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  336
  Пол:
  Женски
  Никад сериозно!!! Сум била со машко вага и се беше ок онака максимално опуштено,немаше срам пред никого и професори имаше а он не бира кај да ја стави раката и како да те потегне. :D Авантура у секој момент и само после се одеднаш беше крај :$
   
  На psychic му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.886
  Допаѓања:
  65.900
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.