1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ја поминавте првата брачна ноќ?

Дискусија во 'Брак' започната од femina90, 5 април 2011.

  1. Anita Nikoloska

    Anita Nikoloska Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 февруари 2021
    Пораки:
    378
    Допаѓања:
    496
    Пол:
    Женски
    Мојата прва брачна ноќ беше кога се вративме во нашиот стан(живееме заедно пред бракот и свадбата) прво отвараме поклони броевме пари се истуширав ме и потоа имавме романтична ноќ со убава опуштена музика кревет полн со црвени и жолти ружи и на крај сексуален однос и по сексуалниот однос спиевме голи.
     
    На Macorot vo Cizmi, crazylady, buba4e89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  2. Осе

    Осе Популарен член

    Се зачлени на:
    14 април 2020
    Пораки:
    2.636
    Допаѓања:
    7.555
    Пол:
    Женски
    Дојдовме ,јас немав два дена салам јадено па седнав да си јадам (од ресторан ми ја спакувале порцијата виделе не е чепната). За тоа време мм се истушира ,а имаше еден поклон голем запакуван убаво и ме копкаше што е и така тргнав да го отворам ,па мм вика чим почнавме ајде се ќе отвориме ,така сите поклони ги отворивме. После имаше и грепки ги изгребавме. Па јас се туширав и потоа секс ,па спиење 2 саати хахах толку останаа. Сабајлето ме разбудија рано пошто лесен сон имам .
     
    На Macorot vo Cizmi, Milče9, JasminaB29 и 4 други им се допаѓа ова.
  3. Jana06

    Jana06 Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 април 2016
    Пораки:
    9.167
    Допаѓања:
    28.786
    Пол:
    Женски
    Толку потеков во нозете што едвај стигнав дома. Маж ми сакаше во раце да ме донесе ама сирот кај ќе кренеш трудница со 80 кила. Не ме интересираше ништо само кревет гледав, а тој поднапиен страв му беше да не ме повреди. Толку слатко спиевме, надвор се истури од врнење, па сабајле така никакви си завршивме работа и под туш. Ни дојдоа другарите и нашите на утринско кафе, си ја прераскажувавме забавата (не правевме голема свадба, само најблиските) се изгазивме од смеење, ептен дешавки имаше со кумот. За ручек отидовме сите заедно надвор од Скопје. Ни остана желба да си направиме свадба само со млади на плажа или покрај базен ама короната ни ги смени плановите. Ама првиот ден во брак ми беше многу убав.
     
    На Emy867, crazylady, Lolipop23 и 6 други им се допаѓа ова.
  4. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.182
    Си дојдовме и маж право си легна и заспа.
    Јас прво косата ја измив, оти не можев да се трпам со пет кила лак на нејзе, па и јас си ленав и си заспав... односно се онесвестив. Преморена бев.
     
    На crazylady, Milobebence, Jana06 и 3 други им се допаѓа ова.
  5. MilaSs12

    MilaSs12 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 април 2020
    Пораки:
    8.612
    Допаѓања:
    18.178
    Пол:
    Женски
    Едвај чекав да си отидат гостите од афтерот. :sweat: Легнав и заспав во ист момент.
     
    На Jana06 и Осе им се допаѓа ова.
  6. Sophie3

    Sophie3 Активен член

    Се зачлени на:
    5 април 2020
    Пораки:
    51
    Допаѓања:
    190
    Пол:
    Женски
    Само ние ли баталивме поклони и си истеравме прва брачна ноќ? :D

    Си изнајмивме викендица предходно за таму да одиме после свадба, пликоата ги стрпавме во некој ќош и право на љувов :inlove:. Следниот ден си организиравме да ни дојдат домашните, другари, кум, девер и сл, па тогаш афрер парти правевме :party:
     
    На Emy867, crazylady, Milobebence и 3 други им се допаѓа ова.
  7. firequeenn

    firequeenn Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    2.019
    Допаѓања:
    5.939
    Кога си дојдовме дома видовме дека во спалната е пренатрупано од подароци, кој каде стигнал таму ги оставал сите в спална,на креветот имаше еден куп ствари а нас ни беше мака да ги растовараме работите и си легнавме во дневна.Троседот тесен,ние стуткани еден до друг се изнагушкавме и си кажавме дека многу се сакаме. Малку муабет и од умор заспавме.
    Другиот ден ја расчистивме спалната и се фрливме на работа:D:)
     
    На Macorot vo Cizmi, Limpan, crazylady и 4 други им се допаѓа ова.
  8. Fallen.Angel

    Fallen.Angel Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2014
    Пораки:
    2.944
    Допаѓања:
    7.872
    Ништо.. Немавме соба во хотелот. Во нашата соба дома спиеше баба му на мм, а ние спиевме на гарнитура на спратот. Само се истуширав и легнав. Се надевав на секс, ама немаше. Преморени бевме а и нервозни.
     
  9. Cherry333

    Cherry333 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 јули 2019
    Пораки:
    2.492
    Допаѓања:
    7.359
    Пол:
    Женски
    Читавме честитки, броевме пари и почнавме да гребеме грепки. Тоа го правевме до 4 сабајле и паднавме двајцата, пола грепки беа изгребани, продолживме утредента. Јас бев во пмс и не ми беше до љубов и онака (lalala)
     
    На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Tinkerbell11

    Tinkerbell11 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 мај 2019
    Пораки:
    588
    Допаѓања:
    1.824
    Пол:
    Женски
    Првин видовме што добивме поклони, а после една партија с**с.8)
     
    На Macorot vo Cizmi и cresa-jagoda им се допаѓа ова.