1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Калцификат

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Plava63, 13 јуни 2013.

 1. Plava63

  Plava63 Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  imam kalcifikat na ramoto, bolki neizdrzlivi. Od sto se sozdava i koj e nacinot za negovo otstranuvanje?