1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Камена пудра

Дискусија во 'Канта' започната од Lexa, 4 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lexa

  Lexa Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  Девојки каква камена пудра користите? Јас моментално ја користам оваа пудра
  [​IMG] и доста сум задоволна но ми е при крај, па сакав да слушнам ваше мислење :) иначе имам комбинирана-мрсна кожа (во последно време ми е доста помирсна :( ) очекувам ваши препораки :*
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.