1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кандида

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од christinn, 4 септември 2013.

 1. christinn

  christinn Активен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  веќе подолго време имам проблем со кандида, имам пробано и вагиналети и природни лекови, ама никако да помине :( имам слушнато дека е мн. досадна бактерија.. и се докажа веќе тоа. нечија помошш?? :angel:
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.746

  ДУШО ИМАШ ДРУГА ТЕМА ЗА ОВА ПОБАРАЈ ЈА ВО ТЕМИТЕ ЗА СЕКС И ЉУБОВНИ ВРСКИ КЕ ЈА НАЈДЕШ ТАМО КЕ ПРОЧИТАШ ПОВЕЕКЕ МИСЛЕЊА МОЖЕ КЕ НАЈДЕШ И ТИ РЕШЕНИЕ.СО ПОМИН :|