1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кандијадази на кожа

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Ulie, 25 јануари 2016.

?

Сакам конкретен одговор на оваа тема зошто имам сериозен проблем, доколку постои оваа тема се извин

 1. Да

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Да

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Ulie

  Ulie Нов член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  конкретен одговор ве молам