Кандијадази на кожа

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Ulie, 25 јануари 2016.

?

Сакам конкретен одговор на оваа тема зошто имам сериозен проблем, доколку постои оваа тема се извин

 1. Да

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Да

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Ulie

  Ulie Нов член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  конкретен одговор ве молам