Карактерот на девојката :)

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Angel.in.dark, 23 мај 2010.

 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  Е вака за WildAngel:

  Ти си добра,опуштена девојка.Не си срамежлива туку си дружељубива и отворена личност.Не сакаш лаги и неискрени луѓе,сакаш искреност и ретко стекнуваш доверба во некого.Многу ретко попушташ бидејќи си инаетлива.Кога некој мн. ќе те повреди гледаш начин да му се одмаздиш... Погодив ли нешто?? :D :D
   
 2. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Багуфче ако утнам нешто кажуј :D
  Паметна,згодна,интелигентна,не се замара со се и сешто,успешна девојка,полна со хумор,сака да излегува,обожава шопинг,секогаш е тука за да помогне и то :)
   
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски

  Супер супер...од а до ш е точно :D :D
   
 4. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Хихих добро е погодив нешто :D
   
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  слатка мала девојка,со добар карактер секогаш пријателски расположена и многу комуникативна ;) ;)
   
 6. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Мила,секогаш е тука за да помогне,никогаш не се нервира без причина и некој да ја изнервира мора да има голема причина,полна со желби и љубов,среќна и секогаш насмеана :D
  Се надевам дека погодив :) :*
   
 7. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  да да потоплно точно,а за оваа реченица најточно!!!!! :D :D :D
   
 8. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Девојче кое може и за најмалата ситница да се изнервира и не секогаш тажно,сака дотерување,вечерни излегувања (па кој несака :D ) и најмногу си го сака саканиот :D :* :*
   
 9. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Многу паметна девојка за своите години ;)
   
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.898
  Девојка со смисла за хумор ;)
   
 11. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  епа дарки ти мене си ми многу интересна.на почетокот имав малку негативно мислење за теба според еден пост(знаеш кој)ама сега е се ок,и мислам дека си супер девојка која е многу дружељубива и која сака да се маже и која до бескрај си го сака дечкото... :inlove:
   
 12. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.055
  Пол:
  Женски
  Не те знам, но мислам дека си искрена и дружељубива девојка. И се што мислиш кажуваш!
   
 13. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Лавли не те знам многу добро но се надевам ќе те запознаам.... Но сигурно си топ девојка чим не дружиш на форумов
   
 14. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  Лижалка јас мислам дека си многу добра девојка.Секогаш сакаш да бидиш од помош на оние на кои си им потребна.Не трпиш неправди и си многу искрена.Среќно си заљубена.Многу зрела и искусна девојка за своите години. :)
   
 15. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  ха ха ха ха....дојде ред и јас да кажам за твојот карактер...по она што те гледам во град:
  флегматична-по одењето(како да те мрзе што одиш :D )сакаш се дечко ти да ти оде по газот-нели гледаш дека навистина те сака!? :^)
  малку примадона(знаеш трпкање со очињата,прчење на муцето)навистина се те гледам таква,ама сепак добра без лоша душа и упорна во остварување на целите што дури и кога објаснува замавнува со рацете :D :D :*
   
 16. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Annni ти мрдната си ма... вака за цел град ли знаеш кој што прави хахаха :D
  Не и го прај тоа на девојчето, дај кажи и која си :D
  за тебе мислам дека си многу своеглава, не знам зашто така мислам, искрена, интересна личност :)
   
 17. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Лижалчето има многу позитивни страни од кои јас само неколку ќе набројам:знае искрено да сака,знае да цени вистинско пријателство,упорна е,не се откажува од нејзиното,не се откажува ни така лесно од некои работи :)
   
 18. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  нее ни и кажувам...ти немој да ме откажеш-важи!!!!! ;)
  а за цел град?па да знам :lol:
  аниии абе едно мило моме мирно,така си тера некој свој филм,и не се замара многу со други,дружељубива позитивна се нај нај!!!! :*
   
 19. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.300
  Допаѓања:
  1.898
  Пол:
  Женски
  Па прво мислам дека си убава, згодна :) Така со див карактер што ги смееш секогаш сите окулу тебе :)
  Правиш некогаш глупости,и убаво ти е не се замараш кој како мисли за тебе ;)
  Во секој случај мислам дека си мила,и интересна личност
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.776
  Спичлес... :?:
  Твојот карактер?
  Ги оставаш сите без зборови :x