Карактерот на девојката :)

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Angel.in.dark, 23 мај 2010.

 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  Хипи...Јас мислам дека си добра девојка,знае да помага на сите околу себе,несебично се труди за најблиските да бидат среќни.Упорна во своите цели,сака се што ќе замисли да и биде исполнето.Убава,ведра и насмеана.Знае да се забавува и да шармира околу себе. :)
   
 2. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.300
  Допаѓања:
  1.898
  Пол:
  Женски
  Секогаш насмеана, позитивна :) мило,мирно девојче,што кога ќе се изнервира, боље да нема никој до неа :lol:
  и да,онака знаеш со секој да напраиш муабет :!:
   
 3. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  389
  Спичлес мислам дека си интересна ,дружељубива девојка,секогаш расположена за давање критика и совет.
   
 4. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  хмммм..па озбилна,не многу по дружбите...меѓутоа,добар вкус за облека и тие работи.....се ок само повеќе насмевка..... :D :*
   
 5. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.243
  Дружелубива,убава,сите околу себе ги шармира,заводлива,добра пријател,секогаш е овде за тебе, се разбира во мода,секогаш се труди да го добие она што го сака.... :* :*
   
 6. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.300
  Допаѓања:
  1.898
  Пол:
  Женски
  Мирна девојка,со добар однос спрема другите луѓе, знае да почитува нечии одлуки и да се некои кои не ти се допаѓаат, интелегентна девојка,која секогаш се смее и знае за свое ЈАС ;) :*
   
 7. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  интелегентна, комуникативна, инаетлива, добра, емотивна, шармантна... :lol: ;)
   
 8. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  -зошто си го смени аватрот?Баш по него та замислувавав нежна,фина,мила,добра,едноставно стаклена......а карактрно се разбира добра,до сега кај тебе не сум забележала нешто лошо,инаетливо...се е во најдобар ред :y:
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.142
  Откачена, забавна и мноооогу заљубена :lol:
   
 10. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
  Ким мислам дека си директна личност, ја сакаш модата и сакаш секогаш да си средена.
  Креативна личност која има интересни идеи, не е скржава и искрена.
   
 11. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Лукс мислам дека е авантурист по природа, упорна девојка која се бори за да го добие тоа што го сака. :) Ведра, насмеана, спремна да го ислуша секого и да даде најдобар совет. :)
   
 12. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
  Вајлд морам да признаам се смеев додека го читав тоа,навистина е точно :y:
  Ти според мене си друштевна линост која се би направила за другарите, девојка која сака успеси и многу ја интересира работата со компјутери.
  Сака да слуша рок,односно обожава да слуша музика, знае да почитува повозрасни, но исто така знае цврсто да стои на својот став.
   
 13. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  хахаха фала анннни за пофалните зборови и да ти кажам дека погоди се што пиша :lol: еве само за тебе ќе го пратам пак стариот аватар штом ме опишува подобро :*
   
 14. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  42
  лукс .. ми изгледаш ко ведра и секогаш насмеана личност :rofl:
   
 15. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  стабилна смирена кротка и нежна..... :*
   
 16. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Отворена, искрена и многу духовита личност. :) Секогаш ме смееш, мора да признаам. :D
   
 17. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.300
  Допаѓања:
  1.898
  Пол:
  Женски
  Со еден збор ќе кажам- Дива :rock:
  е таква мислам дека си :)
   
 18. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  слатка,мала дотерана,образована,смела,паметна,итра.........СУПЕР девојка!!!!!!!!!!!!!! :*
   
 19. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  42
  духовита мила отворена и нежна личност :*
   
 20. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.142
  Искрена, несебична и фина за друштво :) :*