Карактерот на девојката :)

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Angel.in.dark, 23 мај 2010.

 1. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  културна, интелегентна, шармантна, искрена, комуникативна... :*
   
 2. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  42
  мила добра искрена забавна :*
   
 3. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  Емотивна, фина, искрена, дружељубива, ведра и насмеана личност. :) :*
   
 4. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.300
  Допаѓања:
  1.898
  Пол:
  Женски
  Нежна,духовита, секогаш насмеана :)
   
 5. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Спичлес ми изгледаш како многу мила девојка, која знае да сака, да цени и почитува и морам да дополнам - fashion addict. :)
   
 6. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  Дивото Дете :) е многу разумно за своите години, дружељубиво, фер настроено спрема секој...
   
 7. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Озии моментално нерасположена,но тоа на страна.Девојче со добра душа,знае да почитува и да сака и има гооолемо срце :* :hug:
   
 8. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.091
  Душичка,мило и слатко девојче :)
   
 9. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
  Роуз добра девојка, искрена, се грижи за изгледот и притоа е голем гурман, некои работи не може да ги толелира и и сметаат, но сепак си тера по свое иако сака на некои да им докаже кај им е местото.
  Не сака монотонија и ја интересира светот на возрасните
  ПС Немој да ти се брза да пораснеш, уживај во овие години , ко ке пораснеме ќе го бараме времето назад. ;)
   
 10. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  42
  весела мила насмеана добра љубезна и друштвена :) :* :hug:
   
 11. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Забавна дружељубива сака да запознава нови луѓе но и да се запознава самата себеси :)
   
 12. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  42
  добра душа .. човек со големо срце .. мила .. кротка .. нежна .. :*
   
 13. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  мила, комуникативна, реална, забавна, харизматична... :*
   
 14. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.300
  Допаѓања:
  1.898
  Пол:
  Женски
  Добра, мила, секогаш расположена за совет, дружељубива.. И така :) Се Нај ;) :D :*
   
 15. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  Мила, заљубена, дружељубива, културна, забавна.. :D :*
   
 16. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  42
  добра мила дружељубива ии девојка со чисто срце и полно со љубов :*
   
 17. preetygirl-J

  preetygirl-J Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  74
  добродушна, наивна , не е злопамтило, љубезна и понекогаш не е објективна :lol: Се надевам дека нешто погодив :?:
   
 18. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  злопамтило, груба, невоспитана, недружељубива, кавгаџика, забавна...
   
 19. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.142
  Аничка... добра, дрштвена, комуникативна, паметна
   
 20. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.243
  Прекрасна личност која секогаш за се има разбирање,знае да те сослуша кога ти е најтешко,културна,друштвена..се најобро :*