Карактерот на девојката :)

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Angel.in.dark, 23 мај 2010.

 1. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Добра,мила,паметна,насмеана .. :hug:
   
 2. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  389
  Дружељубива,паметна и симпатична девојка.Секогаш расположена за забава,малку инаетлива и упорна личност со цврст карактер :)
   
 3. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  42
  ах све погоди преитигрл

  забавна нежна добра комуникатива дарежлива љубезна слатка :*
   
 4. preetygirl-J

  preetygirl-J Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  74
  И ти погоди све за мене :^) Само тоа добра и нежна(не сум со сите таква....) :D Другото ми е све погодено :)
   
 5. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  интересна, фина, зборлива, насмеана, секогаш со свое мислење .. :)
   
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.898
  Мило, фино, исплашено девојченце со потенцијал за паметна и зрела девојка во иднина. :*
   
 7. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  42
  Опуштена искрена отворена мила нежна добра забавна интересна :) :* :*
   
 8. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  интересна, друштвена, забавна, секогаш расположена, комуникативна, паметна... :*
   
 9. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Мислам дека си многу мила, нежна, со добри срце, лесно можат да те повредат некои работи
   
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  откачена,забавна,интересна,фина,паметна,девојка со стил карактер и престиж тоа е нашата Лижалка........ :*
   
 11. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Опасна е нашата Аннни. :lol:
  Паметна пред се,добра,мила,секогаш си е насмеана,симпатична.Толку од мене сега. :)
   
 12. preetygirl-J

  preetygirl-J Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  74
  Анни

  Тактична, лукава, размислува два пати пред де каже нешто, смирена, дипломатски знае да разговара, знае да разбие тензични ситуации, нападот и е некогаш најдобра одбрана и според неа - целта ги оправдува средствата... :^) :^) :^) Се надевам дека нешти погодив :^) :?:
   
 13. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  336
  весела,своеглава,верува во другите,малку плашлива,заљубена,авантуристка,слаба,........
   
 14. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.142
  Докторке јас последниве 2-3 дена те приметив мислам дека пред тоа не беше многу активна, и ми изгледаш како многу добра девојка исто така позитивна која сака да помага, да се дружи и не тера многу инает,а треба по малку :!: :) биди ни почесто на форумот :*
   
 15. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  ким добра,пријателски настроена,оптимистична.....дружељубива,мирна моежби и малку таинствена.... :$
   
 16. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.991
  по описите Ани мислам дека си згодничка,секси привлечна девојка,слатка :) ...галешка :D ,добра,праведна,културна и емотивна многу
   
 17. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  СЕ ИЗВИНУВАМ ЗА ОФФ ТОПИКОТ....
  АМА ЏУЛИ ШТО ЗНАЧИ ТОА ГАЛЕШКА????? :)
   
 18. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.991
  Маза девојка која е галена,мазена..и се удоволува се ;)
   
 19. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Џули, сериозна, но добра девојка...
   
 20. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  добра, мила, паметна, секогаш позитивна, друштвена... :*