Карактерот на девојката :)

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Angel.in.dark, 23 мај 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  мојот претходен коментар во врска со твојот карактер се уште ме држи...продолжи така да фасцинираш со твојата добрина и смиреност!!!!!! :*
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  Супер девојка,лепотица,добра,паметна,дружељубива,смисла за хумор..Се нај нај за мојата најмила сограѓанка :*
   
 3. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Убаваа,добра,мила,паметна,знае да те насмее,понекогаш и тажна,но тоа се само минливи денови. :) :hug:
   
 4. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  336
  анни ми е интересна на свој начин,доста ја читам,сака да се докаже за некои работи,а од друга страна пак е смирена.ми се допаѓа нејзиниот карактер,не навредила никој,и знае да цене туѓи мислења... :hug: :hug: а со мечето што го става многу ми е мила.поздрав анни,честопати те мешам со анннни но веќе престанав
   
 5. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  Позитивна личност која секогаш дава зрели мислења, добра, мила... продолжи така :*
   
 6. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  фина,културна,грациозна,префинета дама е нашата аничка мила..... :*
   
 7. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.300
  Допаѓања:
  1.898
  Пол:
  Женски
  Забавна девојка која секогаш успева да ги насмее сите окулу неа :) :* :* :*
   
 8. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Насмеана девојка која шири позитивна енергија,секогаш е расположена за нешто ново,како и за нови пријателства.. :)
   
 9. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.551
  Допаѓања:
  12.867
  Докторка :wasntme:

  Мила добра и сака да помага.
   
 10. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  336
  дејзи интересна и знае што сака,знае да биде другарка,и цврсто стое на своите мислења браво срцка...супер си како за почеток :*
   
 11. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  јас ли треба да кажам за на докторка карактерот :lol:
  докторче во права смисла на зборот лутка.....(сега без лутиши)
  сепак добра,мал дел во неа е саркастичен,но се навикнуваме...... ;)
  а и злопамтило........................(сори докторче не се лути ама како таква те гледам по карктер)важи.......цунки до тебе :*
   
 12. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.551
  Допаѓања:
  12.867
  Анннни
  мила, едноставна и мислам дека си промногу мека :o  :* :sun:
   
 13. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.142
  Дејзи ми остави убав впечаток како за почетничка, сака да се дружи, фина, не се сомневам и дека си многу убава :*
   
 14. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  336
  ким ми е многу позитивна,искрена и се супер......добар карактер во секој случај,не те знам многу но ќе се дружеме па пак ќе коментирам :x :emo:
   
 15. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  Позитивна личност која секогаш дава зрели мислења, разумна, мила, малку злопамтило ама сепак во принцип добра особа... :*
   
 16. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  309
  позитивна,комуникативна и во последните денови малку депресивна(но тоа ќе помине бргу...нели?)
   
 17. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  ми се допаѓа blueberry, се имаме најдено на чет и имаме направено добар муабет :) комуникативна, добра, заљубена ... се нај :*
   
 18. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  336
  депресијата ти помина и сега си насмеана,ведра,таа аничка ја сакам,а инаку позитивни мислења секогаш од нејзина и на нејзина страна...така те замислувам....
   
 19. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Милата Докторка која е секогаш расположена за разговор. :hug:
   
 20. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  309
  искрена,вљубена,комуникативна ........позз