1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кафич/Cafè/Lounge bar

Дискусија во 'Канта' започната од ванилала, 31 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.232
  Пол:
  Женски
  Хелоу :hai:
  Нова тема, нова дружба.:party:
  Во темава пишувајте кафичи/lounge bars кои би ги препорачале, каде што ви се допаднала атмосферата, ентериерот, луѓето кои што го посетуваат, или пак поплаки, критики, зошто не би стапнале повторно таму|(
  Супер би било и ако додадете нивни локации и слики.
  Have fun! :beer:
   
 2. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.558
  Допаѓања:
  45.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.