1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Квантна медицина

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од flowergarden, 23 јуни 2020.

 1. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  411
  Dali nekoj ima iskustvo so dijagnostika i lekuvanje? Mislinje za dr. Dejan Sarcevski?
   
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  411
  2021г. се уште никој?
   
  На Lepotajce му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lepotajce

  Lepotajce Активен член

  Се зачлени на:
  27 април 2021
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  077679081 dragi. Denes bev prvpat. Vidlivi rezultati....
   
  На Didajo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  411
  Дијагностика правевте или третман? Може ли повеќе информации за локација, цена, третман? Благодарам
   
  На bonbonka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. bonbonka

  bonbonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  И мене ме интересира ве молам да ни пишете
   
  На Didajo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. bonbonka

  bonbonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  @Guns N` Roses
  Draga te naznaciv bidejki znam i tebe te interesira ovaa tema.

  Pozdrav
   
 7. Lepotajce

  Lepotajce Активен член

  Се зачлени на:
  27 април 2021
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  I tretman i dijagnostika. Po 1500 denari se . Se naoga vo aerodrom vo blizina na DD store