Киропрактика

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од rajna-vojvoda, 17 август 2011.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  5.355
  Сеуште е таму?
   
 2. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.963
  Допаѓања:
  34.583
  Пол:
  Женски
  Види овде. https://www.facebook.com/powermasaza/
  Ова е прав киропрактичар.
   
 3. tina2018

  tina2018 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2018
  Пораки:
  810
  Допаѓања:
  1.426
  Пол:
  Женски
  Не давам никој да ме крцка
   
  На nena2010 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. meri11

  meri11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Дали имате лично искуство и цена на третман?
   
 5. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.963
  Допаѓања:
  34.583
  Пол:
  Женски
  Nemam ama najdov deka go falat.
   
 6. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  477
  Пол:
  Женски
  може број од железничарот во кај кале што е?