Клетви

Дискусија во 'Насмевка' започната од x.Daisy.x, 20 октомври 2010.

 1. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.057
  Допаѓања:
  34.637
  Пол:
  Женски
  Да даде Господ син ти зет да ти донесе
  Да даде Господ по ќерка ти сите лингури да се вртат
  Да даде Господ, син ти со Бојан 13-ка да се венча
  Да даде Господ задушница куќна слава да ти биде
  Да даде господ мајкати во месара на излог да те види
  Да даде Господ оро да ти играат на погреб!
  Да даде господ децата на апарати да ти се родат
  :D :D :D
   
  На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  Кој ме мрази шлепет да го згази!
  Автобусот семејно возило да ти биде!
  Син ти боки 13 како снаа да ти го донесе!
  Зегин менза да ти биде! :rofl:
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.189
  Допаѓања:
  40.720
  За мене најболни (овие сами ги измислив) :rofl:

  да даде господ на дечко ти, никогаш да не му се крене, да треба за 2 стапчиња сладолед да му го врзуваш.

  да даде господ дечко ти да свршува за 2 минути.

  да даде господ фригидна да си, да не ти се навлажни ниту еднаш :rofl:

  да даде господ оргазам да не знаеш што е :D

  да даде господ 100 да те еб*т, а ниеден да не те задоволи како што треба

  да даде господ менструацијата 22 дена да ти трае.

  :rofl: Ебате будалото дете :D

  бонус уште една смислена

  водата што ја пиеш, сало да ти се стори
   
  На Lolo5, Arthur, Ketchup и 3 други им се допаѓа ова.
 4. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.725
  Допаѓања:
  4.808
  Пол:
  Женски
  Да даде Господ да ти дава секоја,а да не ти се дига на никоја ;) :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Lolo5 и richgirl998 им се допаѓа ова.
 5. sara3

  sara3 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  Да даде господ децата на мене да ти личат ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. BlackMarket

  BlackMarket Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  265
  Да даде Господ Боки 13 снаа да ти биде!

  Да даде Господ 10 ќерки да имаш и цел живот за тампони да работиш!
   
 7. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.893
  Некна се скрааа двајца комшиии и едниот му вели на другиот
  Да даде господ гаките што вчера и ги купи на жена ти утре брат ти да и ги соблече!! :D :D :D :D :D
   
  На Lolo5, Arthur, IamSexyAndIKnowIt и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. kettygirl

  kettygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  243
  Да даде Господ тој што ме мрази,воз да го прегази. :D :rofl:
   
 9. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  Да даде Господ на тастатура само CTRL, ALT i DELETE да ти работат :!:
   
 10. babyane18

  babyane18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  457
  Пол:
  Женски
  да даде Госпот струјометарот дома да ти врти исто како таксиметарот
  да даде Госпот од циган деца да имаш
  да даде Госпот плафонот на глава да ти падне
   
 11. Didi-13

  Didi-13 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
  Да даде господ твојата крава зелени јајца да несе :devil:
   
 12. NikiTheGamer

  NikiTheGamer Активен член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  25
  Најлоша клетва за таксисти:
  Да даде Господ струјомерот да ти врти како таксиметарот
   
 13. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.142
  Допаѓања:
  2.743
  Колку јас лошо поминав ти толку арно да не видиш

  Кој ме мрази под мене да лази
   
 14. odbojkarka

  odbojkarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  78
  Пол:
  Женски
  Да даде Господ дијоптерот да ти се зголеми!
   
  На LittlePinky и richgirl998 им се допаѓа ова.
 15. Sandra258

  Sandra258 Активен член

  Се зачлени на:
  12 април 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  За машките: Да даде господ ќерка ти да ти биде к*рва :devil:
   
  На richgirl998 и LudaDevojka им се допаѓа ова.
 16. Barbie07

  Barbie07 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2013
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  588
  Пол:
  Женски
  Абе во денешно време вака иде тоа:
  Да му умре козата на комшијата :rofl:
   
  На LittlePinky и richgirl998 им се допаѓа ова.
 17. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.304
  Да даде господ гол црнец по дома да ти шета. :rofl:
  Да даде господ мајкати на родителска да прдне. :rofl:
   
  На IamSexyAndIKnowIt, LittlePinky, Lella и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  942
  Допаѓања:
  503
  Пол:
  Женски
  Да даде господ во исто време да те фати пролив и кивавица :D :D
  Да даде господ на состанок да прднеш
  Да даде господ Боки 13 снаа да ти биде :D
   
 19. Lily52

  Lily52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  36
  Имаше една ...
  Ега да се заљубиш у лажен профил :)
   
  На IamSexyAndIKnowIt и richgirl998 им се допаѓа ова.
 20. Lily52

  Lily52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  36
  Имаше една ...
  Ега да се заљубиш у лажен профил :)