Клетви

Дискусија во 'Насмевка' започната од x.Daisy.x, 20 октомври 2010.

 1. mentol

  mentol Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2015
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  оди на гробишта да појдиш
  цел град да се смее ти да плачиш
   
 2. jagoda1979

  jagoda1979 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  223
  Пол:
  Женски
  Да ри се скине чорапот на раскрсница хахаха
   
  На Osamena devojka и simonna.a им се допаѓа ова.
 3. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.523
  Допаѓања:
  28.998
  Пол:
  Женски
  Сериозно? не знам како е одобрена темава. Па подобро шлаканица мавни на некој, отколку клетва, па и на шала да била. :puke:
   
 4. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.721
  Допаѓања:
  20.569
  Пол:
  Женски
  Да дај Госпо Талат Џафери да ти е кум на свадба!
  -Зевзекманија
  :rofl:
   
  На CrazyGirl15 и Someonespecial им се допаѓа ова.
 5. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.116
  Допаѓања:
  904
  :D:D:DМојте клетви не фаќат:D:D
   
 6. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.492
  Допаѓања:
  17.964
  Пол:
  Женски
  Мојте клетви до сега никој не фатиле , а и не сум толку мрачна , блага сум :D

  Да даде Бог децата по мене да ти ги крстат :D

  Да даде Бог само за влошки да работиш :D

  Да даде Бог да закасниш на сопствената свадба :D

  Дај Боже гумите да ти се дупнат :D