1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога би го изневерила тоа би било со...

Дискусија во 'Врски' започната од dan1, 20 јануари 2011.

 1. dan1

  dan1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  32
  Ајде девојки да видиме какви се нашите фантазии... за кого би фрлиле се во вода... кој понекогаш ви шета по мислите а не би требало...или пак за кој личност посакувате барем еднаш да бидете со него??? Се прифаќа и славна личност :lol: :lol: :lol:
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.633
  Пол:
  Женски
  Дечко ми би го изневерила само со КРИСТИЈАНО РОНАЛДО.
  Веднаш и без размислување.
  Си знае фраерот мој за тоа и затоа често покажува антипатија кој Кристијано :lol: Дури почна да навива и за Барселона :lol:
   
 3. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  215
  Извини срцка, ама би те изневерила со Новак Џокович. :P
  [​IMG]
   
  На XTinaV му/ѝ се допаѓа ова.
 4. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Ах Боа ме разочара бе :D
  Мене ми е најантипатично суштество, па дури си мислам ако останеме јас и он на планетава дека ќе изумре човечкиот роден, последен да е на светов пак нема да го сакам :)

  Јас го сакам Бориелооо. Ах само сега ми отиде од мојот Милан па изгуби поени кај мене :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Сеа Викаче ќе ме затепа за Бориело :D
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.633
  Пол:
  Женски
  Ако Росоњерче, само ти не го сакај, подобро за мене, помала конкуренција :lol: .
  Не, шала на страна, го обожавам, совршен ми е, нема клипче на ју туб со него кое не сум го изгледала, цел компјутер ми е полн со слики и клипчиња од Кики срцката моја :angel:. А кога има утакмица, е тогаш е штама, се исклучувам од светот и уживам.
  Ај доста пишувам, дефинитивно ќе ме прогласат за ненормална :lol:
   
 6. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Со никого...Амин.
  Лажам :D :D :D
  Аааа има цела листа , не би бил еден :D
  Fredrik Ljungberg (лав оф мај лајф :inlove: )
  Wentworth Miller
  Colin Farrell
  Jude Law
  Enrique Iglesias
  Robbie Williams
  David Beckham
  Комшијата од трети
  Дечкото што го сретнав еднаш во животот мој пред три дена ,и за кој планирам да се омажам :!:
  ...Енд мор енд мор,сега во моментов на овие ми текнува :?:
  Е така :)
   
  На La.Reina.Del.Sur и Marge им се допаѓа ова.
 7. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.751
  bi bilo so :

  kristijano ronaldo
  riki martin
  tip;eto od trafikata vo Centar
  tip;eto [to mi se dopaga(imav sansa za toa,ne bev u[te so ovoj sega so koj sum, ama kaj mi bese pametot)

  za sega tolku

  moderatori ne mi se lutete, ama ne mi funkcionira kirilicata
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Ех мори Мис-Независна, да не пукниш, ме изнасмеа :D Си читам си читам јас листа од селебритис и наеднаш, оп! од нигде никаде се појавува...
  :D :D :D

  Аааааа, бај д веееееј, што бара темава во Кафе-муабети. Ај плеснете ја онаму кај неверство што е и што ти јас знам.
   
 9. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Aбе мож е познат комшијата, ама не сака да го открие идентитетот :D

  Jaс ќе го заборавев бе бившиов на Скарлет, сеа таман слободен е за мене, аааааах Рајан :$

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На NiiDa и marama им се допаѓа ова.
 10. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  хахах Мисс лудо си ти. Ме изнасмеа со тој твој комшија. :rofl:

  Едит: Он-топик па само за еднаш не си го оставам дечко ми, ниту за една позната фаца. :shake:
   
 11. FortuneTeller.xD

  FortuneTeller.xD Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јули 2010
  Пораки:
  655
  Допаѓања:
  381
  srcekrsacka, иначе Рики Мартин е геј... :lol:

  А јас не барам многу..
  [​IMG]
  едно 1000 пати... :inlove: :inlove:
   
 12. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.372
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
  Богами да не беше геј сигурно ќе имаше шанса. Ко една другарка вика: Абе овој уште е женет? Ко ако не беше сигурно ќе го бркнеше :D
  Инаку мај фејворит
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На bravegirl и wolf4e им се допаѓа ова.
 13. TennisBabe

  TennisBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  364
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Абе срциња се сите четворица :angel: .. Јеееаа бејби ! :P
   
 14. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
 15. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Srekicka може да делиме? :wasntme:
   
  На Srekicka му/ѝ се допаѓа ова.
 16. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
 17. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
  Гледам дека со многу од вас има во коси да си влеземе...let's have a mud fight! :devil:

  Епа јас одамна имам листа, како во Френдс нели што си направија, ама не е пластифицирана, секоја година се менува изборот.
  Ама ако тргнам да изневерувам ќе си опнам доброволно етикета на ку*виче!

  Дури и сценарија си имам подготвено во главчево.

  Епа

  Josh Hartnett - со овој се би правела, и другарка сакам дури да му бидам! Ма све!
  Jared Leto - овој сакам да ќути. Немам впечаток дека е многу интелигентен. Нека прави се што сака само нека ќути.
  Brad Pitt - за овој се мислам ама чисто од традиција не го шкртам од список. Ме изнервира што ја остави Џенифер. Со него би можела садо мазо. За казна! Ела Бредче да ми те казнам! :devil:
  Vincent Cassel - со овој сакам неандерталски, изопачен, ѕверски секс. Овој не ми е за правење муабет иако би можела да го искористам францускиов чисто да сме на јасно каде, што и како. Eh oui! Vas - y!
  Wentworth Miller - со овој сакам да анализирам дела од англиската литература. Јас со моливчето во уста глумам лудило - срц а овој тука што сакал да каже? Е овој...упс. Ми падна книгатааа!!! :wasntme:
  Matthew Fox - со овој ќе си играм. Он ќе биде докторот а јас пациентот. Овде ме боли. Е овде. Е е таму! :wasntme:
  Colin Farrell - де да видам тоа
  анакондата!
  Мх, мх. Мераци.
  Thierry Henry - оп уште едно французинче на список! Оф оф оф.
  Mathieu Kassovitz - и со овој така нешто поинтелектуално може! Да ме стимулира и умствено не само телесно.
  Michael Vartan - е не знам ми се потрошија фантазиите а и се уморив веќе. Морам пауза. Ама овој и за маж би го сакала! :^)

  Епа белким толку. Некои луѓе се одамна шкртнати, како Дилан од Беверли Хилс (фактор возраст) или пак Kevin Spacey (фактор хомосексуалец).
   
  На bravegirl, Hipica, LivingGlam и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.068
  Ма дај да не набројувам од познативе пола и више Холивуд би го сместила тука... туку што праиме со овие околу мене...?
  Имам на ум со 2ца од комшииве, ама неам доволно храбрсот :)
   
 19. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.233
  Допаѓања:
  22.009
  Пол:
  Женски
  Аии, тројца биле моите :wasntme: :D

  1. Gionatan Giannotti
  [​IMG]

  [​IMG]

  2. Enrique Iglesias

  [​IMG]
  [​IMG]

  3. Marco Borriello
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 20. BarbaraMorii

  BarbaraMorii Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  1.651
  Пол:
  Женски
  Хахаха баш е јака темава ја би го изневерила со мојот омилен актер :P
   

  Прикачени фајлови:

  • william-levy.jpg
   william-levy.jpg
   Големина на фајлот:
   206,2 KB
   Прегледи:
   296