Кога ви се случила некоја незгода ?

Дискусија во 'Канта' започната од Lostedlove, 3 декември 2012.

 1. Lostedlove

  Lostedlove Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  11
  Ве молам пишете интересно ке биде :D
   
 2. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
 3. Lostedlove

  Lostedlove Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  11
  da mislev na nekoj slucka opshto ...