1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога започнува велигденскиот пост оваа година ?

Дискусија во 'Канта' започната од Jecichka, 16 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jecichka

  Jecichka Активен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2012
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  20
  Ve molam shto e mozno pobrzo odgovorete mi, da znam dali docnam ili sum na prav pat :D
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.