1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога и зошто тој заработи шлаканица?

Дискусија во 'Врски' започната од Unfaithful18, 24 јули 2012.

  1. xoxo..gossip-girl

    xoxo..gossip-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2013
    Пораки:
    472
    Допаѓања:
    642
    Кога прекинавме ме напна да се видиме , ми ги фати двете раце чиниш ќе ми ги скине и кога го залепив еднаааа :devil: ама па , неможам да траам лигавежи :)
     
    На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Rubiii

    Rubiii Популарен член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    2.616
    Допаѓања:
    5.416
    Пол:
    Женски
    Имам еднаш удрено, на мојот прв дечко, ако воопшто се рачуна толку мал период за врска и во тие луди рани средношколски години.
    Стоеше позади мене и ме имаше гушнато со рака околу врат, и во едно време осетив дека раката е кај што несмее, подоле од вратот и се свртив без еден збор и го удрив :D
    Си важеше за опасен мачо мен, и се изнервира премногу, а и дека имаше нежна кожа која ја пазеше, поцрвене на тој образ :D
    Беше повреден и посрамотен сам пред себе што дозволи(сами бевме тогаш), и само ми рече никој до сега нема кренато рака над мене, и отиде во вц :D
    Го немаше подолго време, и отидов, а он потресен, си ја местеше косата и вика ништо не ти направив ма луда, раката падна, во таа ли положба ќе те факам :D
    Мене ме фати смеа, а он уште толку збеснат и вика пауза барам хахха (Боже колку се смеам сега), ама сепак на крајот од вечерта не си дадовме пауза хахха :D

    Во принцип не сум размислувала за шлаканици, не гледам во нив решение, ама тие биле годините, политиката и се случи. :D
     
  3. anichka94

    anichka94 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 мај 2012
    Пораки:
    1.822
    Допаѓања:
    7.045
    Кога сакаше да го фати мојот згоден задник после третото видување !
     
    На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
  4. vitomir

    vitomir Нов член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2011
    Пораки:
    2.095
    Допаѓања:
    3.628
    До сега ниедна не ме удрила,затоа што сум примерен дечко. :) со фини манири.Не сум тип кој по секоја цена гледа што побргу да ја фати за задник или гради,тоа со тек на време се ќе си дојде,треба само трпение и внимателно со девојките,иако има што не ценат такви машки,но кој ги врти таквите.
     
    На Luna91, xoxo.Martina, srcekrsacka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  5. Oleeenka

    Oleeenka Популарен член

    Се зачлени на:
    11 октомври 2012
    Пораки:
    345
    Допаѓања:
    523
    Никогаш не сум удрила никој од бившите, па нема ни овој. Никој не заслужува да биде удрен, ептен ми е нечовечки :shake: . Се може да се реши со разговор. :)
     
  6. homealone

    homealone Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    1.286
    Допаѓања:
    361
    Пол:
    Женски
    досега не сум го удрила , па нема ни одсега мислам дека не би имало таква причина за да заслужи шлаканица.
     
  7. Ilusionist

    Ilusionist Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2012
    Пораки:
    752
    Допаѓања:
    1.912

    Витомир, во право си. Ретко кој ги врти таквите. Но, за се` постојат исклучоци!
    Можеби се ретки, можеби тешко е да се најдат...ама сеуште ги има таквите девојки иако за жал во некој многу мал број.
    Вистинските вредности знае да ги препознае само вистинската жена! ;)
     
  8. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    на иден од бившите со кој бевме најдолго во врска-имам пишувано за ова на форумов
    му удрив една ама ми врати и се степавме-причина непозната, ко злото од мене да излезе во тој момент :doh: и се секавам многу ми беше криво и болно а за ;( да не зборуваме подобро и го молев да ми прости
    тој период имав ептен краток фитил ама кога грешам знам и прошка да барам-кој греши ако се покае, половина му се простува :wasntme:
     
  9. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.778
    Допаѓања:
    131.207
    Јас немам удрено шлаканица никому. Се надевам така и ќе остане.
     
  10. Tomcia

    Tomcia Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 август 2010
    Пораки:
    172
    Допаѓања:
    126
    Јас нервозна, тој ме зеза пред друштво, му велам прекини, ке те ошамарам, ке плачеш, тој ми се смее во фаца.
    Првиот обид, го промашив. Ама вториот, му наплатив и за првиот, и за третиот што требаше да го добие 8)
    Мој прв удрен шамар во животот, не бев свесна дека толку сила имам. Не знам како не заплача.
    Не жалам ни тронка, требало почесто да го шамарам, клоци, со бејзбол палка.....
     
    На mesecar, piksooki и maculencence им се допаѓа ова.
  11. vitomir

    vitomir Нов член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2011
    Пораки:
    2.095
    Допаѓања:
    3.628
    Се прашувам дали постојат вистински жени?
     
    На glorijaMKD му/ѝ се допаѓа ова.
  12. girl-miri

    girl-miri Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    7.698
    Допаѓања:
    19.879
    Пол:
    Женски
    вистински жени??
    зависи за кој има.некој бара жена вистинска за да прави со неја сто сака и да каже е ова е вистинска жена,затоа сто он правел сто сака и како сака :!: е па не е тоа...
    ДА ИМА ВИСТИНСКИ ЖЕНИ!..
    како сто има и вистински мажи иако и жените и мажите вистински се ретки.
     
  13. Veki4kaa

    Veki4kaa Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јануари 2012
    Пораки:
    5.072
    Допаѓања:
    17.213
    Пол:
    Женски
    до сега го немам удрено и нема! затоа што не го заслужува тоа! а кога ме задева, кога ме чачка знам да го удрам на зафрканција :rofl: ама не го боли :D оти ја го мавам :lol:
     
  14. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    Кога е предобар и наивен.. Не не сум го удрила, тоа ни во сон не помислувам.....Тука сум за да му укажам на тие ситни грешки, но ништо не е толку вредно за шлаканица. Не дај боже ни да дојде до тоа.
     
  15. richgirl998

    richgirl998 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2012
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    286
    Не знам која беше причината, нешто се зезавме и јас толку ми требаше шлаканица му врзав :lol: Потоа се мочавме од смеа за тоа и ми вели ти истепај ме, па вели шала, шала :rofl: Оти јас ќе го удрев и му велев ама шала не сакав да те манам :lol:
     
  16. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.961
    Пол:
    Женски
    Нема и нема да има потреба да добие шлаканица. Се` може да се разреши со разговор, договор или евентуално разидување ако нешто не оди како што треба. Како што јас за ништо на светот не би ја простила шлаканицата, не очекувам ниту мене да ми биде простено такво нешто.
     
    На piksooki, WildCherry, mimiiiii и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  17. dushiche

    dushiche Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2013
    Пораки:
    755
    Допаѓања:
    355
    Досега никој не заслужил. Доколку некој стварно претера има да добие добро, но се надевам дека нема да дојдам во таа ситуација.
    А доколку со дечко ми во караница ми излета да го удрам, само можам истото да го добијам и никогаш повеќе да не се видиме. Како што јас не би сакала да ме удари така и јас немам право да мавам по него како да е боксерска вреќа.
     
    На SnowWhite8 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. marija1907

    marija1907 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2013
    Пораки:
    875
    Допаѓања:
    2.857
    Пол:
    Женски
    недела ипол беше чуден еден период... и кога ќе го прашав сто ти е ми викаше ништо и ја ок. и една вечер беше пијан и ми кажа што било. некој му рекол дека сум го изневерила со другар му и ми збореше глупости... дека ми посакувал среќа со него, немало да му смета, дека сум требала да му кажам за другарму и ја нервозна и му залепив доообар шамар и му реков дека ќе правиме моабет кога ќе биде трезен. проблемот едвај го решивме
    и јас само му реков го заслужи шамарот
    тој: да знам.... извини не сакав да те повредам и :* у образ
     
  19. HoneyAxl

    HoneyAxl Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 април 2013
    Пораки:
    273
    Допаѓања:
    151
    секогаш кога ми е досадно,ама јак шамар и после за извини бакнеж у уста :*
     
    На mesecar му/ѝ се допаѓа ова.
  20. Twinkles

    Twinkles Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2014
    Пораки:
    647
    Допаѓања:
    980
    Никогаш , затоа што не заслужува да добие шлаканица.
    Никогаш нема да ја заслужи.
    Ни на сон не би ми текнало.