Кога и зошто тој заработи шлаканица?

Дискусија во 'Врски' започната од Unfaithful18, 24 јули 2012.

 1. xoxo..gossip-girl

  xoxo..gossip-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  642
  Кога прекинавме ме напна да се видиме , ми ги фати двете раце чиниш ќе ми ги скине и кога го залепив еднаааа :devil: ама па , неможам да траам лигавежи :)
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.060
  Допаѓања:
  4.225
  Пол:
  Женски
  Имам еднаш удрено, на мојот прв дечко, ако воопшто се рачуна толку мал период за врска и во тие луди рани средношколски години.
  Стоеше позади мене и ме имаше гушнато со рака околу врат, и во едно време осетив дека раката е кај што несмее, подоле од вратот и се свртив без еден збор и го удрив :D
  Си важеше за опасен мачо мен, и се изнервира премногу, а и дека имаше нежна кожа која ја пазеше, поцрвене на тој образ :D
  Беше повреден и посрамотен сам пред себе што дозволи(сами бевме тогаш), и само ми рече никој до сега нема кренато рака над мене, и отиде во вц :D
  Го немаше подолго време, и отидов, а он потресен, си ја местеше косата и вика ништо не ти направив ма луда, раката падна, во таа ли положба ќе те факам :D
  Мене ме фати смеа, а он уште толку збеснат и вика пауза барам хахха (Боже колку се смеам сега), ама сепак на крајот од вечерта не си дадовме пауза хахха :D

  Во принцип не сум размислувала за шлаканици, не гледам во нив решение, ама тие биле годините, политиката и се случи. :D
   
 3. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.811
  Допаѓања:
  7.037
  Кога сакаше да го фати мојот згоден задник после третото видување !
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 4. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.618
  До сега ниедна не ме удрила,затоа што сум примерен дечко. :) со фини манири.Не сум тип кој по секоја цена гледа што побргу да ја фати за задник или гради,тоа со тек на време се ќе си дојде,треба само трпение и внимателно со девојките,иако има што не ценат такви машки,но кој ги врти таквите.
   
  На Luna91, xoxo.Martina, srcekrsacka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Oleeenka

  Oleeenka Популарен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  522
  Никогаш не сум удрила никој од бившите, па нема ни овој. Никој не заслужува да биде удрен, ептен ми е нечовечки :shake: . Се може да се реши со разговор. :)
   
 6. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  358
  Пол:
  Женски
  досега не сум го удрила , па нема ни одсега мислам дека не би имало таква причина за да заслужи шлаканица.
   
 7. Ilusionist

  Ilusionist Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.906

  Витомир, во право си. Ретко кој ги врти таквите. Но, за се` постојат исклучоци!
  Можеби се ретки, можеби тешко е да се најдат...ама сеуште ги има таквите девојки иако за жал во некој многу мал број.
  Вистинските вредности знае да ги препознае само вистинската жена! ;)
   
 8. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.737
  на иден од бившите со кој бевме најдолго во врска-имам пишувано за ова на форумов
  му удрив една ама ми врати и се степавме-причина непозната, ко злото од мене да излезе во тој момент :doh: и се секавам многу ми беше криво и болно а за ;( да не зборуваме подобро и го молев да ми прости
  тој период имав ептен краток фитил ама кога грешам знам и прошка да барам-кој греши ако се покае, половина му се простува :wasntme:
   
 9. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.530
  Допаѓања:
  68.871
  Јас немам удрено шлаканица никому. Се надевам така и ќе остане.
   
 10. Tomcia

  Tomcia Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2010
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  125
  Јас нервозна, тој ме зеза пред друштво, му велам прекини, ке те ошамарам, ке плачеш, тој ми се смее во фаца.
  Првиот обид, го промашив. Ама вториот, му наплатив и за првиот, и за третиот што требаше да го добие 8)
  Мој прв удрен шамар во животот, не бев свесна дека толку сила имам. Не знам како не заплача.
  Не жалам ни тронка, требало почесто да го шамарам, клоци, со бејзбол палка.....
   
  На mesecar, piksooki и maculencence им се допаѓа ова.
 11. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.618
  Се прашувам дали постојат вистински жени?
   
  На glorijaMKD му/ѝ се допаѓа ова.
 12. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.666
  Допаѓања:
  19.772
  Пол:
  Женски
  вистински жени??
  зависи за кој има.некој бара жена вистинска за да прави со неја сто сака и да каже е ова е вистинска жена,затоа сто он правел сто сака и како сака :!: е па не е тоа...
  ДА ИМА ВИСТИНСКИ ЖЕНИ!..
  како сто има и вистински мажи иако и жените и мажите вистински се ретки.
   
 13. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.628
  Допаѓања:
  14.549
  Пол:
  Женски
  до сега го немам удрено и нема! затоа што не го заслужува тоа! а кога ме задева, кога ме чачка знам да го удрам на зафрканција :rofl: ама не го боли :D оти ја го мавам :lol:
   
 14. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  569
  Кога е предобар и наивен.. Не не сум го удрила, тоа ни во сон не помислувам.....Тука сум за да му укажам на тие ситни грешки, но ништо не е толку вредно за шлаканица. Не дај боже ни да дојде до тоа.
   
 15. richgirl998

  richgirl998 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  286
  Не знам која беше причината, нешто се зезавме и јас толку ми требаше шлаканица му врзав :lol: Потоа се мочавме од смеа за тоа и ми вели ти истепај ме, па вели шала, шала :rofl: Оти јас ќе го удрев и му велев ама шала не сакав да те манам :lol:
   
 16. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.346
  Допаѓања:
  18.377
  Пол:
  Женски
  Нема и нема да има потреба да добие шлаканица. Се` може да се разреши со разговор, договор или евентуално разидување ако нешто не оди како што треба. Како што јас за ништо на светот не би ја простила шлаканицата, не очекувам ниту мене да ми биде простено такво нешто.
   
  На piksooki, WildCherry, mimiiiii и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. dushiche

  dushiche Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  641
  Допаѓања:
  253
  Досега никој не заслужил. Доколку некој стварно претера има да добие добро, но се надевам дека нема да дојдам во таа ситуација.
  А доколку со дечко ми во караница ми излета да го удрам, само можам истото да го добијам и никогаш повеќе да не се видиме. Како што јас не би сакала да ме удари така и јас немам право да мавам по него како да е боксерска вреќа.
   
  На SnowWhite8 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  2.838
  Пол:
  Женски
  недела ипол беше чуден еден период... и кога ќе го прашав сто ти е ми викаше ништо и ја ок. и една вечер беше пијан и ми кажа што било. некој му рекол дека сум го изневерила со другар му и ми збореше глупости... дека ми посакувал среќа со него, немало да му смета, дека сум требала да му кажам за другарму и ја нервозна и му залепив доообар шамар и му реков дека ќе правиме моабет кога ќе биде трезен. проблемот едвај го решивме
  и јас само му реков го заслужи шамарот
  тој: да знам.... извини не сакав да те повредам и :* у образ
   
 19. HoneyAxl

  HoneyAxl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  150
  секогаш кога ми е досадно,ама јак шамар и после за извини бакнеж у уста :*
   
  На mesecar му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  976
  Никогаш , затоа што не заслужува да добие шлаканица.
  Никогаш нема да ја заслужи.
  Ни на сон не би ми текнало.