Кога и зошто тој заработи шлаканица?

Дискусија во 'Врски' започната од Unfaithful18, 24 јули 2012.

 1. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.887
  Пол:
  Женски
  Уфф да е сега тука каков шамар би му врзала :devil:
  Си има навика да ме гриза на носот ]:) и кога ќе ме доболи знам да го мавнам, ама не силно, а онака жежок шамар му немам удрено, не ни планирам, секоја кавга може да се реши со разговор.
   
 2. WildNightGirl

  WildNightGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  74
  Пол:
  Женски
  Пред едно 4,5 часа |( , пошто навистина го претера и го прашав може да те удрам? ми рече да и јас си ја завршив мојата работа. Бидејќи ништо не кријам од него, знаеше за една фаца што подолго ми се додворува и као не му е гајле што имам дечко и ме видел пред еден клуб како стојам со него на само и му велам:
  ми веруваш дека те сакам? - да
  и мислиш дека сакам или имам нешто со него покрај тоа? - да
  е мали си го бараше, sorry till the next time. ;)
  *ова му е прва шлаканица од мене, и како прва прстите сеуште ме болат! Нека моли Бога и последна да е!
   
 3. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.497
  Пол:
  Женски
  обично кога нема да е послушен! ќе зеам и коа ќе го зашлапам пау, пау.. паа после тоа како ме слуша, како јагне мирен си седи! :rofl: :lol:
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 4. exoticgirl

  exoticgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2014
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  263
  Пол:
  Женски
  Го имам удрено и тоа не еден шамар туку 2-3 во серија.Си го бараше,бевме нешто скарани инеколку дена по ред ме провоцираше,што дури се издигав во 4 сабајле за да му се издушам.Тоа е си го бараше по телефон почна да ме провоцира уште толку и ни пет ни шест му велам ќе дојдам имам нешто да ти дадам..така и се смиривме арно имаше и нешто добро во целото зло. :lol:
   
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.559
  Допаѓања:
  247.741
  Пол:
  Женски
  Ништо не може до толку да ме испровоцира за да го удрам.Едноставно не комуницираме на таков начин.
   
  На Umbrella22 и Lovely93 им се допаѓа ова.
 6. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  5.158
  Допаѓања:
  89.942
  Колку на шега е сфатена темава, па смајлиња на сите страни кога некоја ќе признае како му има залепено шамар, како да е тоа толку симпатично и невино. А истата таа да се пожали во некоја тема како дечкото и врзал шамар сите ќе го направат психопат, иден Мајк Тајсон, а девојката кутра за жалење. Кој ќе рече за него -кутриот го тепаат? Или таа прва ќе му залепи шамар затоа што по нејзино си заслужил, и ако тој и врати на ист начин ете драми, плачки, ќе се жали како ја малтретира а нејзиниот шамар нема ни да го спомни. Рамноправност.
   
  На piksooki, Umbrella22, Bender Rodriguez и 11 други им се допаѓа ова.
 7. exoticgirl

  exoticgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2014
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  263
  Пол:
  Женски
  Не дека мислам дека е наменето ова за мене,ама ај штом е после мене пишувано да кажам и јас нешто.Не се фалам со тоа што го направив,ама дај немојте некој ако ве испровоцира толку многу и вие несвесно ќе го направите тоа..А да сум го испровоцирала јас нека ме удри,ќе знам дека сум заслужила,нема да кукам на сите страни дека ме малтретира..Си ги сносувам последиците јас,ретко избувнувам,што значи сигурно многу ме испровоцирал за да го напрвам тоа..
   
 8. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.704
  Допаѓања:
  4.985
  Пол:
  Женски
  Јас го удрив мм прв пат пред околу 2 месеци. Ама толку ме изнервира и ме испровоцира, да бев посилна од него ќе го акнев од земја.
  Зошто!?
  На син ми му се појави осип по телото како последица на температура (барем така ни кажаа на доктор) и тој ми иди со обвинување дека тој осип бил поради тоа што јас сум му облекувала непеглани алишта. Ме здоболи до срце кога го слушнав тоа, а не ме навреди зошто само јас знам колку сум посветена на тоа бебе. Најмногу ме изнервира што ТОЈ, маж од 25 години нема облечено непеглани гаќи, а не син ми, бебе од 9 месеци. Значи сите алишта ги пеглам.
  Само тоа ти е :?:
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. kasandrasrce

  kasandrasrce Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2014
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  24
  Кога ме провоцира најчесто,тешка расправија и сл.
   
 10. barbiegirl.24

  barbiegirl.24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2014
  Пораки:
  804
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
  Еднаш имам удрено, бившиот. Му раскинав, крај толку, не сакав веќе да бидам со него. Упорно иде по мене ми збори и ме повлече да ме баци и оп го плеснав, ама ептен силно. И ме фаќа за рака ми вика така? И јас така и он ме повлече накај него и ми рече ќе сум се каела многу и јас си отидов, додека тој уште стоеше на улицата.
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 11. leona08

  leona08 Нов член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Има повеќе пати заслужено но,не сум му врзала една петка :D
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 12. NovusOrdoSeclorum

  NovusOrdoSeclorum Популарен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2011
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  1.191
  Пол:
  Женски
  Чекај малце, вие си ги тепате дечковците, се фалите тука со тоа, а на него и на глава да му се качите ако ве пипне одма е насилник?
  Која ви е таа калкулација и логика, бе? Физички напад е физички напад, без разлика кој тоа ќе го направи. Тоа што си женско не ти дава за право некого да маваш, како што не му дава ни нему. Демек, он ако те мавне, викај полиција одма, а ти ако си женско со шипка земи мавај го и ништо не ти може.
  Дечки, сочувствувам со вас, ама ептен.
   
  На Salome, Izdrzliv и Jason123 им се допаѓа ова.
 13. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.488
  Допаѓања:
  47.247
  Пол:
  Женски
  Не се случило, а не верувам ни дека ќе се случи.
   
 14. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.109
  Пол:
  Женски
  Nikogas nikoj nemam udreno ni pak nekoj me udril.Duri i koga doznav deka me izneveril posle 4 god dostoinstveno so podignata glava si zaminav i ne se zavrtiv.Ne mi bese ni do opravduvanja od negova ni pak do kaznuvanja od moja strana.
   
  На piksooki, SummerGirl, Nausicaa и 2 други им се допаѓа ова.
 15. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.798
  Пол:
  Женски
  Кога го немаше месец и пол, па се видовме и си доби еден жежок шамар.
   
 16. larrachi

  larrachi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2015
  Пораки:
  454
  Допаѓања:
  919
  Пол:
  Женски
  Му залепив еднаш кога ми призна дека на почетокот кога се пишувавме, излегувал со друга.
  Само се тргна од мене, солзи му дојдоја и си замина. Го тргав, го влечев ама џабе. И тоа пешки 7 км до дома трчал, а јас со такси си заминав.
  Еден цел ден го молев да се смириме, му кажував дека грешка беше, во нервоза.. И кога се видовме ме гушна и почна да плаче ми кажуваше дека не може да ми е налутен, дека ме сака.. душичка :hug::inlove:
   
  На piksooki и marija1907 им се допаѓа ова.
 17. Bella.04

  Bella.04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  510
  Пол:
  Женски
  На бившиот секогаш кога ќе се видевме му удирав шамари:DТаква ми е милоста насилна:D
   
 18. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.245
  Допаѓања:
  116.354
  Пол:
  Женски
  Нели сите сме против насилство, од кај испаднаа овие шамари? :^):^)
   
  На Umbrella22, rose60, fallenangel и 6 други им се допаѓа ова.
 19. Bella.04

  Bella.04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  510
  Пол:
  Женски
  хаха па од љубов :P
   
 20. Salome

  Salome Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  1.130
  Допаѓања:
  9.811
  Пол:
  Женски
  Е замислете сега обратно да беше, темата да се викаше ,,Кога и зошто таа заработи шлаканица?'' и машките членови да се фалеа како лепеле шамари на партнерките, така малце со доза на гордост во тонот?
  Нат кул, а?
  Ќе ги распневте одма.
   
  На piksooki, YoungandBeautiful, realGirl и 17 други им се допаѓа ова.