Кога и зошто тој заработи шлаканица?

Дискусија во 'Врски' започната од Unfaithful18, 24 јули 2012.

 1. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.335
  Пол:
  Женски
  Никогаш, никој.
  И не планирам.
  Освен секако на мајтап подшлакнување низ смеа кога се гибаме :lol:

  Едит: шлакам јас со зборови кога треба, таквите шлаканици поќе болат.
   
  На theowndemon и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.829
  Допаѓања:
  161.230
  Пол:
  Женски
  Oh my goodness, што е со темава и стариве коментари? :|
  Насилство (па макар и само шлаканица) во никој случај не е за фалење и смеење, без разлика од кој кон кој пол е... :x
   
  На theowndemon, xGrapefruitx, Bender Rodriguez и 7 други им се допаѓа ова.
 3. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  1.009
  Допаѓања:
  5.276
  Пол:
  Женски
  Не. Никогаш .
   
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.062
  Допаѓања:
  262.983
  Пол:
  Женски
  zhenista be , 'jaki i samouvereni' :!:
   
  На fallenangel, Someonespecial, Sesil и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.118
  Пол:
  Женски
  Zamisli i toj od ljubov da pocne da vraka na sekoja tvoja slakanica ;)
   
  На fallenangel, joy1 и Nausicaa им се допаѓа ова.
 6. Izdrzliv

  Izdrzliv Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2016
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  3.040
  Пол:
  Машки
  Шамарот е далеку од насилство, зборам за 1 шамар.
  Повеке ке болат чуствата,гордоста и душевната свест отколку болката на шамарот...
  Јас ке застанам и дозволам да ме удри било кој со шамар и ке останам насмеан :)
  Но да ме удри девојка од глупост,погрешно или изнервирано дејствие...ке ми остане во секавање и често ке се нервирам за тоа :)
  Болката од ударот е минлива..
  Болката од зашто..боли долго време :)
   
 7. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.362
  Пол:
  Женски
  Па уште со гордост и фалење кажуваат 8-|
  Кога му ја акнав една не знаеше кај се наоѓа, тој на мене ќе ми кажува зошто ме чекал 45 минути....

  1. Да слушнеш девојка вака кога зборува и се фали дека удрила машко, ќе помислиш: Леле браво, да се знае дека си горда и јака девојка, да се знае кој е кој, браво девојко...и уште еден да му манеш...не се мисли...од мене имаш поддршка, ништо не му е нему....ех шамар...
  2. Да слушнеш машко вака да кажува, одма ќе изреагираш: Педер еден, како не ти е срам, на женско креваш рака, раката да ти се исуши, оди на други сила покажувај....

  Нели еднаквост сакаме? Горди сте на вакви коментари и поддржувате насилство? :fubar: (poolparty)
   
  На candy.cane, kim.k, Umbrella22 и 8 други им се допаѓа ова.
 8. Bella.04

  Bella.04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  511
  Пол:
  Женски
  Леле чудо сте значи,ќе се фатете за едно нешто и не се пуштете:D
  Значи гибање,не стварно шамари така идеше зборот:)
   
 9. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.744
  Пол:
  Машки

  Треба да се утепаат....
   
 10. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.780
  Пол:
  Машки
  Која пичка си ти човече....
  Ти си door mat. Чергиче за бришење кондури. И уште нешто: колку повеќе ќе им дозволуваш на женските да те газат толку повеќе ќе бидеш поодбивен за нив.
  Тие веќе си имаат пичка не им треба уште една.
   
 11. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.767
  Допаѓања:
  40.069
  Пол:
  Женски
  Никогаш од мене не е заработил шлаканица, а и нема.
  Не сум насилна девојка само може шлаканица да добие со зборови ништо друго.
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 12. lovely97

  lovely97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  710
  Допаѓања:
  9.078
  Пол:
  Женски
  14696829_10205402886590005_1344169213_n.jpg
   
  На candy.cane и Anon им се допаѓа ова.
 13. Izdrzliv

  Izdrzliv Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2016
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  3.040
  Пол:
  Машки
  :)
  До сега не сум дозволил никој да ми згазне...
  Се работи за психа,дали ја имаш и колку?
  А за дали сум....стави слика да те видам.. За кога ке те сретнам да ти одговорам :)
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 14. CuteSugar

  CuteSugar Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2016
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Машки
  Не сум заработил шлаканица од женско, што да правам, прав сум џентлмен.
   
 15. Chanell*

  Chanell* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  3.732
  Допаѓања:
  27.793
  Пол:
  Женски
  Ох..Бившиот си заработи доооообра шлаканица и тоа пред мајка му :tmi::rofl:

  Причина: лажење и неверство. Не ми е криво ама ич.
   
  На Avokado и pupi.girl им се допаѓа ова.
 16. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.817
  Пол:
  Женски
  Ајдеее и тука одма контра мислења, сега ако залепиш шамар не си жена или не си на исто ново или не знам што си.
  Секој што заслужува ќе си добие шамар, значи има причина за да биде удрен. Без причина никој не се тепа, кара или не удира шамар.
  @Chanell* нема зошто да ти биде криво, ако изневерил и лажел јас два би му залепила.
   
 17. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.489
  Пол:
  Женски
  Ти си женско?????
   
 18. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.489
  Пол:
  Женски
  Еднаш во животот се осмелив да мавнам шамар на еден дечко, но уште раката не ми се беше спуштила а веќе добив повратен бумеранг шамар:( од тогаш си реков сама на себе и си дадов вето..СО МАЖИ НЕ СЕ ПРАВИ СИЛНА НА МУСКУЛИ, умствено и со употреба на женски алатки победи го;)
   
 19. Outlook

  Outlook Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  2.631
  Допаѓања:
  4.198
  Пол:
  Женски
  Ако сте во врска со некого што не го заслужува вашето внимание нели е подобро мирно и ладно да си заминеш отколу енергија и време да трошиш да удираш па, уште и да се мислиш да не дојде повртатна како што вика Баба Рада хаххахха. Самоконтролата не ме издала до сега, не би сакала да станам насилна физички, едноставно си одам од такви глупости, позади следниот агол има нешто подобро. Оди си од будала не губи време.
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 20. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.817
  Пол:
  Женски
  Ти вратил зошто не бил виновен. Обично ако е крив за нешто ќе си го прими и ќе си ја наведне главата.